86533-2025 - Ergebnis
Tschechien – Anbieter von Anwendungen – Zajištění rozvoje a podpory ekonomického informačního systému
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zajištění rozvoje a podpory ekonomického informačního systému
Beschreibung: Cílem této veřejné zakázky je zajištění aktualizace podmínek pro podporu a rozvoj ekonomického informačního systému dle požadavků digitalizace Zadavatele. Zadavatel v současné době provozuje ekonomický informační systém (EIS) JASU® CS, který plánuje dále provozovat. Je držitelem trvalých licencí k uvedenému informačnímu systému a pro jeho efektivní správu, požadavky digitalizace a automatizace ekonomických procesů vypisuje tuto veřejnou zakázku. Stávající smlouvy, které se týkají uvedené problematiky budou touto veřejnou zakázkou nahrazeny. Předmětem této veřejné zakázky jsou služby podpory a rozvoje ekonomického informačního systému EIS JASU® CS. Předmět plnění veřejné zakázky je včetně technických podmínek blíže specifikován v návrhu smlouvy a jeho přílohách, který tvoří Přílohu č. 2 ZD.
Interne Kennung: MK-S 15413/2024 OITSS
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72416000 Anbieter von Anwendungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Návrh smlouvy obsahuje inflační doložku ve znění: ,,6) Strany se dohodly, že s účinností od prvního (1.) dne druhého (2.) kalendářního roku trvání této Smlouvy je Poskytovatel oprávněn jedenkrát (1×) za kalendářní rok písemně oznámit úpravu Ceny pro ty části Smlouvy, které dosud nebyly provedeny a s jejichž provedením není Poskytovatel v prodlení, a to v případě, že průměrný roční index spotřebitelských cen dle údajů Českého statistického úřadu, publikovaných na jeho internetových stránkách, uvedený ke kalendářnímu měsíci odpovídajícímu měsíci, v němž byla smlouva účinná, vzroste o více než 5 %, zvýší se neuhrazené smluvní ceny uvedené v Příloze č. 2: Cenová specifikace a Příloze č. 4 Seznam modulů EIS JASU ® CS verze Enterprise této smlouvy o výši rozdílu tohoto indexu a uvedené 5ti procentní hranice, a to v každém roce trvání smlouvy. Ke zvýšení dochází ode dne v příslušném měsíci, který se číselným označením shoduje s datem účinnosti Smlouvy. Smluvní strany pro odstranění pochybností uvádí, že k úpravě ceny dle tohoto ustanovení smlouvy není třeba uzavírat dodatek ke smlouvě. 7) Pro účely fakturace si Strany indexaci Ceny vzájemně potvrdí následujícím způsobem: Poskytovatel do třiceti (30) dnů ode dne příslušného měsíce uvedeného v odst. 6) tohoto článku, zašle Objednateli oznámení o úpravě Ceny, ve kterém bude uvedena (i) hodnota Indexu, který má být použit, a jeho výpočet dle smluveného postupu; (ii) výpočet úpravy Ceny při zohlednění indexace a podmínek uvedených v této Smlouvě, a (iii) aktualizovaná Cena. Platí, že Objednatel je povinen oznámení o navýšení ceny akceptovat, pakliže navýšení ceny odpovídá podmínkám uvedeným v této Smlouvě. Toto navýšení se nedotýká finančního limitu maximální Ceny Smlouvy za celou dobu trvání Smlouvy. Pokud Poskytovatel neoznámí indexaci včas, ztrácí právo na její uplatnění. "