865339-2025 - Wettbewerb
Polen – Bleifreies Benzin – Dostawa paliw, płynu AdBlue oraz usługi mycia samochodów rozliczane za pomocą kart bezgotówkowych w okresie 36 miesięcy
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa paliw, płynu AdBlue oraz usługi mycia samochodów rozliczane za pomocą kart bezgotówkowych w okresie 36 miesięcy
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawę paliw, płynu AdBlue oraz usługi mycia samochodów rozliczane za pomocą kart bezgotówkowych w okresie 36 miesięcy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i sposobu jego wykonania zawarty jest w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 3 do SWZ.
Interne KennungZP/TINT/89/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09132100 Bleifreies Benzin
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09134000 Gasöle, 50112300 Wagenwäsche und ähnliche Dienstleistungen
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający zobowiązuje się do realizacji Umowy na kwotę nie mniejszą niż 60% wynagrodzenia, o którym mowa w § 5 ust. 1 Umowy.