See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankoop UHPLC-MS/MS en onderhoudscontract en raamovereenkomst voor herstel
Beschreibung: Aankoop UHPLC-MS/MS en onderhoudscontract en raamovereenkomst voor herstel
Interne Kennung: PPP0AK-4398/5740/2025-2130
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2025-2130_1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vereiste opties (De inschrijver die standaard een systeem aanbiedt met 2 licenties voor gelijktijdige afstandsgebruik van de databank moet een eenheidsprijs opgeven voor een extra licentie.)