See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: sukcesywne dostawy jednorazowego sprzętu medycznego oraz wyrobów medycznych do Pomorskiego Centrum Reumatologicznego im. dr Jadwigi Titz-Kosko w Sopocie Sp. z o.o., w podziale na 33 pakiety – oferty częściowe
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego postępowania są sukcesywne dostawy jednorazowego sprzętu medycznego oraz wyrobów medycznych do Pomorskiego Centrum Reumatologicznego im. dr J. Titz-Kosko w Sopocie sp. z o.o., w podziale na 33 pakiety – oferty częściowe. PAKIET NR 1 – strzykawki, igły medyczne, igły do znieczuleń, urządzenia i przyrządy do transfuzji i infuzji PAKIET NR 2 – kaniule dożylne, przyrządy do cytostatyków, kraniki, koreczki i spike PAKIET NR 3 – zestawy wkładowe do kontrastu TK PAKIET NR 4 – wkłady do ssaków, butelki redona, zbiorniki i torby do gromadzenia płynów ustrojowych, dreny i zestawy PAKIET NR 5 – cewniki, worki do cewników, maski tlenowe, nebulizatory, urządzenia do terapii gazowej i oddechowej, zamknięty system do nawilżania PAKIET NR 6 – systemy do kontrolowanej zbiórki wydzielin PAKIET NR 7 – turbina jednorazowa do spirometru, z ustnikiem PAKIET NR 8 – papier fotoczuły, termoczuły lub papier termograficzny i tektura PAKIET NR 9 – sprzęt anestetyczny PAKIET NR 10 – produkty z tworzyw sztucznych, zestawy laryngologiczne, toaletowe produkty z papieru, urządzenie do usuwania zszywek skórnych PAKIET NR 11 – ostrza, skalpele i noże chirurgiczne PAKIET NR 12 – elektrody do elektoterapii PAKIET NR 13 – elektrody do defibrylatorów, elektrody ekg, elektrody do diatermii PAKIET NR 14 – Etui do aparatu holterowskiego jednorazowe PAKIET NR 15 – jałowy wosk medyczny, jednorazowy PAKIET NR 16 – jałowy zestaw proceduralny PAKIET NR 17 – piła brzeszczot jednorazowego użytku, sterylna; dreny jednorazowe do kolumny endoskopowej, jednorazowe druty do wprowadzania implantów PAKIET NR 18 – różne wyroby włókiennicze z tworzyw sztucznych, podkłady medyczne PAKIET NR 19 – pieluchy dla dorosłych PAKIET NR 20 – produkty farmaceutyczne PAKIET NR 21 – olejek immersyjny PAKIET NR 22 – obłożenia i odzież medyczna PAKIET NR 23 – osłony na sprzęt medyczny, taśmy mocujące i uchwyty PAKIET NR 24 – osłona na ramię C aparatu RTG, Pokrowiec na aparaturę RTG PAKIET NR 25 – bransoletki identyfikacyjne, szpatułki drewniane, żel do USG, pęsety chirurgiczne metalowe, kleszcze, szyny, nożyczki chirurgiczne PAKIET NR 26 – rękawice diagnostyczne PAKIET NR 27 – rękawice chirurgiczne PAKIET NR 28 – Zestawy do zabiegów PAKIET NR 29 – paski do testu Schirmera PAKIET NR 30 –kaniulo-elektrody współpracujące z czteroelektrodowym generatorem impulsów PAKIET NR 31 – bielizna szpitalna PAKIET NR 32 – strzykawki, igły medyczne, igły do znieczuleń, urządzenia i przyrządy do transfuzji i infuzji PAKIET NR 33 – Urządzenia sterylizujące W postępowaniu 4-PN-25 wadium nie jest wymagane
Vorherige Bekanntmachung: 646119-2025
Interne Kennung: 4-PN-25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03419100 Nutzholzerzeugnisse, 18424300 Einweghandschuhe, 19520000 Kunststoffprodukte, 22455100 Identitätsarmband, 22993000 Papier und Pappe, lichtempfindlich, wärmeempfindlich oder thermografisch, 33124000 Ausrüstung und Ausstattung für Diagnostik und Röntgendiagnostik, 33141200 Katheter, 33141210 Ballonkatheter, 33141310 Spritzen, 33141220 Kanülen, 33141320 Nadeln für medizinische Zwecke, 33141411 Skalpelle und Klingen, 33141420 Operationshandschuhe, 33141600 Sammelgefäße, Sammelbeutel und Dränageausrüstung, 33141615 Urinbeutel, 33141620 Sanitätspacks, 33157000 Ausrüstung für Sauerstofftherapie und Beatmungsgeräte, 33158200 Ausrüstung für Elektrotherapie, 33171200 Instrumente für Reanimation, 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte, 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte, 33194000 Geräte und Instrumente für Transfusion und Infusion, 33600000 Arzneimittel, 33694000 Diagnostika, 33771000 Papiersanitärartikel, 39525000 Diverse konfektionierte Textilwaren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. PAKIET NR 1 strzykawki, igły medyczne, igły do znieczuleń, urządzenia i przyrządy do transfuzji i infuzji
Beschreibung: 37 pozycji Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku Nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia. Załącznik ten określa m.in. rodzaj oraz ilość asortymentu
Interne Kennung: 4-PN-25 P1
Haupteinstufung (cpv): 33141310 Spritzen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141320 Nadeln für medizinische Zwecke, 33194000 Geräte und Instrumente für Transfusion und Infusion
Los: LOT-0002
Titel: 2. PAKIET NR 2 kaniule dożylne, przyrządy do cytostatyków, kraniki, koreczki i spike
Beschreibung: 25 pozycji Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku Nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia. Załącznik ten określa m.in. rodzaj oraz ilość asortymentu
Interne Kennung: 4-PN-25 P2
Haupteinstufung (cpv): 33141220 Kanülen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33194000 Geräte und Instrumente für Transfusion und Infusion
Los: LOT-0004
Titel: 4. PAKIET NR 4 wkłady do ssaków, butelki redona, zbiorniki i torby do gromadzenia płynów ustrojowych, dreny i zestawy
Beschreibung: 14 pozycji Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku Nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia. Załącznik ten określa m.in. rodzaj oraz ilość asortymentu
Interne Kennung: 4-PN-25 P4
Haupteinstufung (cpv): 33141600 Sammelgefäße, Sammelbeutel und Dränageausrüstung
Los: LOT-0005
Titel: 5. PAKIET NR 5 cewniki, worki do cewników, maski tlenowe, nebulizatory, urządzenia do terapii gazowej i oddechowej, zamknięty system do nawilżania
Interne Kennung: 4-PN-25 P5
Haupteinstufung (cpv): 33141200 Katheter
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141210 Ballonkatheter, 33141615 Urinbeutel
Los: LOT-0006
Titel: 6. PAKIET NR 6 systemy do kontrolowanej zbiórki wydzielin
Beschreibung: 3 pozycje Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku Nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia. Załącznik ten określa m.in. rodzaj oraz ilość asortymentu
Interne Kennung: 4-PN-25 P6
Los: LOT-0009
Titel: 9. PAKIET NR 9 sprzęt anestetyczny
Beschreibung: 23 pozycje Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku Nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia. Załącznik ten określa m.in. rodzaj oraz ilość asortymentu
Interne Kennung: 4-PN-25 P9
Haupteinstufung (cpv): 33157000 Ausrüstung für Sauerstofftherapie und Beatmungsgeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33171200 Instrumente für Reanimation
Los: LOT-0016
Titel: 16. PAKIET NR 16 jałowy zestaw proceduralny
Interne Kennung: 4-PN-25 P16
Haupteinstufung (cpv): 33141620 Sanitätspacks
Los: LOT-0017
Titel: 17. PAKIET NR 17 piła brzeszczot jednorazowego użytku, sterylna; dreny jednorazowe do kolumny endoskopowej, jednorazowe druty do wprowadzania implantów
Beschreibung: 7 pozycji Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku Nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia. Załącznik ten określa m.in. rodzaj oraz ilość asortymentu
Interne Kennung: 4-PN-25 P17
Los: LOT-0018
Titel: 18. PAKIET NR 18 różne wyroby włókiennicze z tworzyw sztucznych, podkłady medyczne
Interne Kennung: 4-PN-25 P18
Haupteinstufung (cpv): 39525000 Diverse konfektionierte Textilwaren
Los: LOT-0019
Titel: 19. PAKIET NR 19 pieluchy dla dorosłych
Beschreibung: 4 pozycje Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku Nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia. Załącznik ten określa m.in. rodzaj oraz ilość asortymentu
Interne Kennung: 4-PN-25 P19
Haupteinstufung (cpv): 33771000 Papiersanitärartikel
Los: LOT-0024
Titel: 24. PAKIET NR 24 osłona na ramię C aparatu RTG, Pokrowiec na aparaturę RTG
Beschreibung: 2 pozycje Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku Nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia. Załącznik ten określa m.in. rodzaj oraz ilość asortymentu
Interne Kennung: 4-PN-25 P24
Los: LOT-0025
Titel: 25. PAKIET NR 25 bransoletki identyfikacyjne, szpatułki drewniane, żel do USG, pęsety chirurgiczne metalowe, kleszcze, szyny, nożyczki chirurgiczne
Beschreibung: 11 pozycji Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku Nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia. Załącznik ten określa m.in. rodzaj oraz ilość asortymentu
Interne Kennung: 4-PN-25 P25
Haupteinstufung (cpv): 22455100 Identitätsarmband
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03419100 Nutzholzerzeugnisse, 33694000 Diagnostika, 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial, 19520000 Kunststoffprodukte