2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa materiałów promocyjnych z nadrukiem „Zasmakuj w Małopolsce”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów promocyjnych z nadrukiem „Zasmakuj w Małopolsce” tj. fartuchy, komplety rękawic kuchennych, ściereczki kuchenne, torby płócienne oraz pojemniki na lunch. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia jest podany w załączniku nr 1 do umowy. 3. Warunki realizacji zamówienia zawarte są w projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do umowy w sprawie zamówienia publicznego – wzorze umowy i stanowią załącznik nr 1C do swz (zwane są dalej wzorem umowy). 4. W przypadku gdy opis przedmiotu zamówienia odnosi się do norm należy je traktować jedynie jako pomoc w opisie przedmiotu zamówienia. W każdym przypadku dopuszczalne są normy równoważne. Zamawiający nie odrzuci oferty tylko dlatego, że oferowane dostawy nie są zgodne z normami, do których opis przedmiotu zamówienia się odnosi, pod warunkiem że Wykonawca udowodni w ofercie, w szczególności za pomocą przedmiotowych środków dowodowych, o których mowa w art. 104-107 ustawy Pzp, że proponowane rozwiązania w równoważnym stopniu spełniają wymagania określone w opisie przedmiotu zamówienia. Wszelkie dokumenty składane na potwierdzenie równoważności muszą jednoznacznie wykazywać spełnienie parametrów, właściwości funkcjonalnych, użytkowych, jakościowych oraz bezpieczeństwa określonych przez Zamawiającego.
Interne Kennung: RO-VII.272.5.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Termin składania ofert został skrócony na podstawie przesłanki wynikającej z art. 138 ust. 4 ustawy Pzp zgodnie z którą, Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert o 5 dni krótszy niż 35 dni (wynikające z art. 138 ust. 1 ustawy Pzp), jeżeli składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1 ustawy Pzp.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39294100 Informations- und Werbeerzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001