865506-2025 - Ergebnis
Polen – Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen – ŚWIADCZENIE USŁUG W ZAKRESIE PRZEGLĄDÓW I KONSERWACJI SPRZĘTU MEDYCZNEGO NA POTRZEBY 1 WSZKZP SPZOZ W LUBLINIE FILIA W EŁKU
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚWIADCZENIE USŁUG W ZAKRESIE PRZEGLĄDÓW I KONSERWACJI SPRZĘTU MEDYCZNEGO NA POTRZEBY 1 WSZKZP SPZOZ W LUBLINIE FILIA W EŁKU
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie wykonywania przeglądów technicznych, konserwacji sprzętu medycznego i kontroli bezpieczeństwa, które powinny być wykonane zgodnie z obowiązującymi normami, w sposób zapewniający bezpieczeństwo użytkowania sprzętu medycznego zwanego również urządzeniem, a wynikających w szczególności ze wskazań bezpieczeństwa i higieny pracy oraz przepisów przeciwpożarowych.
Vorherige Bekanntmachung622136-2025
Interne KennungDZP/PN/67/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
5. Los
LosLOT-0055
TitelCzęść Nr 55 RESPIRATORY -1
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ
Interne KennungCzęść Nr 55 - RESPIRATORY -1
LosLOT-0059
TitelCzęść Nr 59 RESPIRATORY - 5
Interne KennungCzęść Nr 59 - RESPIRATORY - 5