2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese openbare aanbesteding voor Levering van verse vis, schaal- en schelpdieren ten behoeve van de Tweede Kamer der Staten-Generaal
Beschreibung: Deze opdracht betreft de levering van verse vis, schaal- en schelpdieren ten behoeve van het Restaurantbedrijf van de Tweede Kamer der Staten-Generaal. De leveringen zijn bestemd voor de restauratieve voorzieningen binnen het Kamergebouw, waaronder restaurants, koffiecorners, vergaderservice en partijcatering. Het betreft een raamovereenkomst met één leverancier voor de duur van twee jaar, met een optie tot verlenging van twee keer één jaar. De totale geraamde waarde bedraagt € 250.000 excl. btw, met een maximale waarde van € 350.000 excl. btw over de gehele looptijd. De levering van diepvriesproducten (tenzij anders overeengekomen) en vlees(vis)vervangers valt buiten deze opdracht. 250000
Interne Kennung: 2025-EA-017-RB-Vis
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15200000 Zubereiteter Fisch und Fischkonserven
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Levering van verse vis, schaal- en schelpdieren
Beschreibung: Levering van van verse vis, schaal- en schelpdieren ten behoeve van de Tweede Kamer der Staten-Generaal €250.000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlengingsopties