2. Verfahren
Verfahren
Titel: Udbud af Visiteret særkørsel til Borgere i Fredensborg Kommune
Beschreibung: Kontrakten omfatter levering af visiteret særkørsel til Fredensborg Kommunes borgere, som ikke kan rummes i Ordregivers visiterede kørsel med Movia, Flexkommune mv.
Vorherige Bekanntmachung: 623536-2025
Interne Kennung: 567586
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60120000 Taxiverkehr
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
5. Los
Los: LOT-0000