See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa przez okres 12 miesięcy środka chemicznego – siarczanu żelazowego do wspomagania procesów technologicznych w części osadowej Oczyszczalni Ścieków „Hajdów” w Lublinie.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa przez okres 12 miesięcy środka chemicznego – siarczanu żelazowego do wspomagania procesów technologicznych w części osadowej Oczyszczalni Ścieków „Hajdów” w Lublinie.
Vorherige Bekanntmachung: 714501-2025
Interne Kennung: EZ/241/85/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami odbywa się przy użyciu Platformy e-Zamówienia, która jest dostępna pod adresem https://ezamowienia.gov.pl. Zamawiający dopuszcza komunikację za pomocą poczty elektronicznej na adres email: zampub@mpwik.lublin.pl (nie dotyczy składania ofert). Wykonawca zamierzający wziąć udział w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego musi posiadać konto podmiotu „Wykonawca” na Platformie e-Zamówienia. Komunikacja w postępowaniu, z wyłączeniem składania ofert/wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, odbywa się drogą elektroniczną za pośrednictwem formularzy do komunikacji dostępnych w zakładce „Formularze” („Formularze do komunikacji”). Za pośrednictwem „Formularzy do komunikacji” odbywa się w szczególności przekazywanie wezwań i zawiadomień, zadawanie pytań i udzielanie odpowiedzi. Formularze do komunikacji umożliwiają również dołączenie załącznika do przesyłanej wiadomości (przycisk „dodaj załącznik”). Maksymalny rozmiar plików przesyłanych za pośrednictwem „Formularzy do komunikacji” wynosi 150 MB (wielkość ta dotyczy plików przesyłanych jako załączniki do jednego formularza). Ofertę, w tym Jednolity Europejski Dokument Zamówienia (JEDZ), sporządza się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej (podpisanej kwalifikowanym podpisem elektronicznym). Wykonawca składa ofertę za pośrednictwem zakładki „Oferty/wnioski”, widocznej w podglądzie postępowania po zalogowaniu się na konto Wykonawcy. Po wybraniu przycisku „Złóż ofertę” System prezentuje okno składania oferty umożliwiające przekazanie dokumentów elektronicznych, w którym znajdują się 2 pola drag&drop („przeciągnij” i „upuść”) służące do dodawania plików. System sprawdza, czy złożone pliki są podpisane i automatycznie je szyfruje, jednocześnie informując o tym wykonawcę. Maksymalny łączny rozmiar plików stanowiących ofertę lub składanych wraz z ofertą to 250 MB.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24313125 Ferrosulfat = Eisen(II)-sulfat
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 1 000 Mg środka chemicznego – siarczanu żelazowego, w celu strącania wstępnego, zmniejszenia powstawania odorów oraz ograniczenia wytrącania się struwitu i poprawy parametrów osadu przefermentowanego w Oczyszczalni Ścieków „Hajdów” w Lublinie. Wymagane właściwości produktu: • żelazo ogólne 11,6 ± 0,4 % • żelazo (Fe2+) < 0,3 % • Fe2SO4 39 – 43 % • wartość pH ok. 1 • gęstość w 20°C 1,4 – 1,6 g/cm3 • temperatura krystalizacji - 20oC • postać ciemnobrązowy roztwór • lepkość w 20°C 30 ± 10 mPas • rozpuszczalność całkowicie rozpuszczalny (20 oC)