See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor het onderhoud van waterlopen, grachten, wadi's en open bufferbekkens op het grondgebied van gemeente Grimbergen voor een periode van 4 jaar
Beschreibung: Deze opdracht betreft het sluiten van een raamovereenkomst met één (1) ondernemer (alle voorwaarden gekend) voor een periode van 4 jaar voor het onderhoud van diverse waterlopen, grachten, wadi's en open bufferbekkens op het grondgebied van de gemeente Grimbergen. Er wordt gewerkt volgens een planning en voorziene frequentie. CPV-code: 90513600-2
Interne Kennung: PPP06I-1272/6037/2025/1188
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90513600 Schlammbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2025/1188_1