865665-2025 - Wettbewerb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDOSTAWA, WDROŻENIE I INTEGRACJA SYSTEMU PACS/RIS Z SYSTEMEM HIS ORAZ PLATFORMĄ USŁUG INTEGRACYJNYCH (PUI) W RAMACH PROJEKTU PN. "ROZWÓJ USŁUG CYFROWYCH W SPSK NR 1 IM. PROF. S. SZYSZKO ŚUM W CELU PRZYSPIESZENIA PROCESÓW TRANSFORMACJI CYFROWEJ OCHRONY ZDROWIA" REALIZOWANEGO W RAMACH INWESTYCJI D1.1.2: "PRZYSPIESZENIE PROCESÓW TRANSFORMACJI CYFROWEJ OCHRONY ZDROWIA (...)
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest DOSTAWA, WDROŻENIE I INTEGRACJA SYSTEMU PACS/RIS Z SYSTEMEM HIS ORAZ PLATFORMĄ USŁUG INTEGRACYJNYCH (PUI) W RAMACH PROJEKTU PN. "ROZWÓJ USŁUG CYFROWYCH W SPSK NR 1 IM. PROF. S. SZYSZKO ŚUM W CELU PRZYSPIESZENIA PROCESÓW TRANSFORMACJI CYFROWEJ OCHRONY ZDROWIA" REALIZOWANEGO W RAMACH INWESTYCJI D1.1.2: "PRZYSPIESZENIE PROCESÓW TRANSFORMACJI CYFROWEJ OCHRONY ZDROWIA POPRZEZ DALSZY ROZWÓJ USŁUG CYFROWYCH W OCHRONIE ZDROWIA", zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1, szczegółowym formularzu ofertowym stanowiący załącznik nr 1a do SWZ, opisem parametrów wymaganych stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ oraz regulaminem badania próbki załącznik nr 8 do SWZ.
Interne KennungZP/84/PN/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung
5. Los
LosLOT-0001