2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa dostawa energii cieplnej z sieci ciepłowniczej wraz z świadczeniem usługi przesyłowej na potrzeby centralnego ogrzewania dla Muzeum Narodowego w Lublinie dla 3 obiektów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest „Kompleksowa dostawa energii cieplnej z sieci ciepłowniczej wraz z świadczeniem usługi przesyłowej na potrzeby centralnego ogrzewania dla Muzeum Narodowego w Lublinie”. Usługa dostawy energii cieplnej z sieci ciepłowniczej wraz z świadczeniem usługi przesyłowej na potrzeby centralnego ogrzewania dla Muzeum Narodowego w Lublinie dotyczy 3 obiektów: 1) Muzeum Narodowe w Lublinie – siedziba główna, ul. Zamkowa 9, 2) Muzeum Historii Miasta Lublina, ul. Bramowa 1, 3) Muzeum Józefa Czechowicza, ul. Złota 3.
Interne Kennung: DZP.26.1.18.2025.PW
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09320000 Dampf, Warmwasser und zugehörige Produkte
5. Los
Los: LOT-0001