2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie miasta Rawa Mazowiecka
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje zagospodarowanie (odzysk lub/i unieszkodliwienie) odpadów komunalnych zmieszanych i segregowanych pochodzących od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, z nieruchomości, na których znajduje się domek letniskowy, lub innej nieruchomości wykorzystywanej na cele rekreacyjno-wypoczynkowe na terenie miasta Rawa Mazowiecka oraz zagospodarowanie odpadów komunalnych zbieranych selektywnie w PSZOK znajdującym się w Pukininie, Pukinin 140, 96-200 Rawa Mazowiecka zgodnie z aktualnie obowiązującymi zapisami ustawy z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach oraz aktualnie obowiązującymi aktami wykonawczymi do powyższej ustawy, a także zgodnie z zapisami aktów prawa miejscowego
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje zagospodarowanie (odzysk lub/i unieszkodliwienie) odpadów komunalnych zmieszanych i segregowanych pochodzących od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, z nieruchomości, na których znajduje się domek letniskowy, lub innej nieruchomości wykorzystywanej na cele rekreacyjno-wypoczynkowe na terenie miasta Rawa Mazowiecka oraz zagospodarowanie odpadów komunalnych zbieranych selektywnie w PSZOK znajdującym się w Pukininie, Pukinin 140, 96-200 Rawa Mazowiecka zgodnie z aktualnie obowiązującymi zapisami ustawy z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach oraz aktualnie obowiązującymi aktami wykonawczymi do powyższej ustawy, a także zgodnie z zapisami aktów prawa miejscowego. Szacowana ilość odpadów do zagospodarowania w okresie realizacji zamówienia została określona na podstawie danych z lat poprzednich w Załączniku nr 1 do SWZ - Opisie przedmiotu zamówienia. Wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia, opis wymagań Zamawiającego w zakresie realizacji przedmiotu zamówienia oraz szacunkowe ilości zagospodarowania odpadów określają: • opis przedmiotu zamówienia (OPZ) – załącznik nr 1 do SWZ, • projektowane postanowienia umowy – załącznik nr 3 do SWZ
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust 1 pkt 7 ustawy PZP. 2. Zakres prac polegać będzie na powtórzeniu podobnych usług, co w zamówieniu podstawowym i zgodnych z przedmiotem zamówienia podstawowego tj. wykonaniu usług polegających na zagospodarowaniu odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie miasta Rawa Mazowiecka. 3. Zamawiający przewiduje, iż wartość tych usług może wynieść maksymalnie do 50 % wartości zamówienia podstawowego. 4. Wszczęcie procedury udzielenia zamówienia w trybie z wolnej ręki na wykonanie podobnych usług poprzedzone zostanie sporządzeniem i podpisaniem przez strony protokołu konieczności. 5. Wykonawca przystąpi do wykonania podobnych usług wyłącznie po udzieleniu zamówienia, tj. po zawarciu umowy. 6. Przystąpienie przez Wykonawcę do realizacji podobnych usług bez uprzedniego zawarcia umowy z Zamawiającym – nie uprawnia Wykonawcy do żądania od Zamawiającego zapłaty wynagrodzenia za wykonanie lub częściowe wykonanie usług