865683-2025 - Wettbewerb
Polen – Computeranlagen und Zubehör – Wynajem (wraz z dostawą i rozładunkiem) zestawów komputerowych (wraz z zainstalowanym systemem operacyjnym oraz oprogramowaniem biurowym), licencją, ubezpieczeniem oraz kompleksową obsługą serwisową
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWynajem (wraz z dostawą i rozładunkiem) zestawów komputerowych (wraz z zainstalowanym systemem operacyjnym oraz oprogramowaniem biurowym), licencją, ubezpieczeniem oraz kompleksową obsługą serwisową
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wynajem (wraz z dostawą i rozładunkiem) zestawów komputerowych (wraz z zainstalowanym systemem operacyjnym oraz oprogramowaniem biurowym), licencją, ubezpieczeniem oraz kompleksową obsługą serwisową. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Część III SWZ oraz Projektowane postanowienia umowy. Termin wykonania zamówienia: Wykonawca zobowiązany jest zrealizować przedmiot zamówienia w terminie 48 miesięcy od dnia zawarcia umowy. Wykonawca zrealizuje przedmiot umowy w następujących etapach: I etap – dostarczenie (wraz z rozładunkiem) zestawów komputerowych wraz z zainstalowanym systemem operacyjnym oraz oprogramowaniem biurowym, licencją, ubezpieczeniem; II etap – kompleksowa obsługa serwisowa wszystkich dostarczonych zestawów komputerowych; III etap – odbiór i przekazanie Zamawiającemu wszystkich zainstalowanych w komputerach urządzeń pamięci masowej (dyski SSD, HDD).
Interne KennungBZP.271.66.2025.IK
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30214000 Arbeitsplätze, 48620000 Betriebssysteme, 48624000 Betriebssystemsoftwarepaket für Personalcomputer (PC), 48700000 Dienstprogramme für Softwarepakete, 30237410 Computermäuse, 30237460 Computertastaturen, 30231300 Bildschirme, 72610000 Computerunterstützung, 30237200 Computerzubehör
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wynajem (wraz z dostawą i rozładunkiem) 50 zestawów komputerowych (wraz z zainstalowanym systemem operacyjnym oraz oprogramowaniem biurowym), licencją, ubezpieczeniem oraz kompleksową obsługą serwisową. Termin wykonania zamówienia: Wykonawca zobowiązany jest zrealizować przedmiot zamówienia w terminie 48 miesięcy od dnia zawarcia umowy. Wykonawca zrealizuje przedmiot umowy w następujących etapach: I etap – dostarczenie (wraz z rozładunkiem) zestawów komputerowych wraz z zainstalowanym systemem operacyjnym oraz oprogramowaniem biurowym, licencją, ubezpieczeniem; II etap – kompleksowa obsługa serwisowa wszystkich dostarczonych zestawów komputerowych; III etap – odbiór i przekazanie Zamawiającemu wszystkich zainstalowanych w komputerach urządzeń pamięci masowej (dyski SSD, HDD).