86571-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Teile und Zubehör für Computer – DNS Dodávky výpočetní techniky a příslušenství
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DNS Dodávky výpočetní techniky a příslušenství
Beschreibung: Zavedení DNS na dodávky výpočetní techniky a příslušenství dle aktuálních potřeb zadavatele (organizačních útvarů ZZMS), ve kterém se dodavatelé kvalifikují pro další účast v dílčích veřejných zakázkách vyhlášených v DNS. Předmět plnění jednotlivých veřejných zakázek bude podrobně specifikován (množství, rozsah, kvalita) v dílčích veřejných zakázkách.
Interne Kennung: DNS Dodávky výpočetní techniky a příslušenství
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30237000 Teile und Zubehör für Computer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30232100 Drucker und Plotter
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: DNS Dodávky výpočetní techniky a příslušenství
Interne Kennung: SZZMS-2026-223-1952