2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanstelling van een multidisciplinaire team voor de renovatie van Mellery 1
Beschreibung: Aanstelling van een multidisciplinair team bestaande uit: een architect, stabiliteitsingenieur, ingenieur speciale technieken, EPB-adviseur en een veiligheids- en gezondheidscoördinator aansluitend op een haalbaarheidsstudie voor de renovatie van de gebouwschil van een geheel van 4 appartementsgebouwen met 49 woningen nr. 24 – nr. 26 & nr. 8 – nr.10 in 1020 Laken
Interne Kennung: PPP0VV-258/5144/FLH/2023/258-RAD
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71250000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: FLH/2023/258-RAD_1