See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: groepsaankoop afsluiten diverse verzekeringen voor lokaal bestuur Kasterlee, lokaal bestuur Beerse en lokaal bestuur Vosselaar
Beschreibung: Voorwerp van deze diensten: Het afsluiten van diverse verzekeringen voor lokaal bestuur Kasterlee, lokaal bestuur Beerse en lokaal bestuur Vosselaar. De opdracht betreft volgende verzekeringstakken: - Personen - Burgerlijke aansprakelijkheid - Zaakschade - Motorrijtuigen
Interne Kennung: PPP00L-1973/5177/2025021
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2025021_1