See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa maszyn i urządzeń do recyklingu szkła
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup fabrycznie nowych, specjalistycznych urządzeń służących do przetwarzania, w tym recyklingu szkła. Wskazana konfiguracja maszyn i urządzeń powinna umożliwiać rozbudowę funkcjonującej w zakładzie Zamawiającego w Marszowie linii do recyklingu szkła o moduł tożsamy z istniejącym (zwiększenie wydajności) + moduł do odzysku szkła z frakcji 3-10 mm oraz moduł kontroli jakości. Wszystkie wymagane przez Zamawiającego maszyny i urządzenia muszą być przystosowane do pracy ze stłuczką szklaną. 2. Wymagania ogólne dotyczące maszyn i urządzeń: 1) Muszą być fabrycznie nowe, wyprodukowane nie później niż w roku 2025. 2) Wszystkie podzespoły i elementy maszyn oraz urządzeń muszą być nowe, wcześniej nieużywane. 3) Nie mogą być to urządzenia prototypowe. Zamawiający wymaga dostawy maszyn i urządzeń będących przedmiotem zamówienia, które są dostępne na rynku w oferowanej konfiguracji, a ich jakość została potwierdzona w praktyce eksploatacyjnej przez użytkowników końcowych, a dany model oferowanego urządzenia był już produkowany i sprzedany w co najmniej dwóch egzemplarzach we wskazanej konfiguracji (dotyczącej danego urządzenia). 4) Nie mogą być to urządzenia demonstracyjne, używane do prezentacji czy testów, z wyłączeniem testów przeprowadzonych w dziale kontroli jakości producenta. 5) Urządzenia muszą być kompletne, wyposażone i przygotowane w sposób umożliwiający ich bezpieczny montaż, podłączenie, konfigurację oraz eksploatację. 6) Urządzenia muszą umożliwiać integrację z centralnym systemem sterowania, kompatybilnym z istniejącym w zakładzie systemem sterowania i bezpieczeństwa. 7) Oferowane urządzenia muszą pochodzić od jednego producenta lub grupy producentów powiązanych kapitałowo lub organizacyjnie, w sposób gwarantujący jednolitą odpowiedzialność za kompletność dostawy. 8) Wszystkie urządzenia muszą być objęte gwarancją wynoszącą 24 miesiące 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1 do SWZ stanowiącym jednocześnie integralną część umowy.
Vorherige Bekanntmachung: 790383-2025
Interne Kennung: BC.ŁCR.271.24.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42000000 Industrielle Maschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42914000 Recyclingvorrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa maszyn i urządzeń do recyklingu szkła.