865737-2025 - Ergebnis
Polen – Erdbewegungs- und Erdaushubmaschinen sowie zugehörige Teile – Zakup i dostawa sprzętu inżynieryjnego, specjalistycznego – maszyn budowlanych wolnobieżnych z przeznaczeniem na uzupełnienie baz magazynowych do realizacji zadań w sytuacjach kryzysowych, zgodnych z założeniami Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup i dostawa sprzętu inżynieryjnego, specjalistycznego – maszyn budowlanych wolnobieżnych z przeznaczeniem na uzupełnienie baz magazynowych do realizacji zadań w sytuacjach kryzysowych, zgodnych z założeniami Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa sprzętu inżynieryjnego, specjalistycznego – maszyn budowlanych wolnobieżnych z przeznaczeniem na uzupełnienie baz magazynowych do realizacji zadań w sytuacjach kryzysowych, zgodnych z założeniami Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026. Zamówienie zostało podzielone na trzy zadania: Zadanie 1 – Zakup i dostawa ładowarki kołowej, Zadanie 2 – Zakup i dostawa koparko-ładowarki, Zadanie 3 – Zakup i dostawa minikoparki wraz z przyczepą. Skróty używane przez Zamawiającego: SWZ- Specyfikacja Warunków Zamówienia, Prawa - Prawo zamówień publicznych, OPZ- Opis przedmiotu zamówienia. Zgodnie z art. 257 pkt 1 Prawa Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane.
Vorherige Bekanntmachung755455-2025
Interne KennungZP.271.6.17.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensZamawiający korzystając z art. 138 ust. 4 Prawa skrócił o 5 dni minimalny termin składania ofert, o którym mowa w art. 138 ust. 1 Prawa
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43200000 Erdbewegungs- und Erdaushubmaschinen sowie zugehörige Teile
Zusätzliche Einstufung (cpv): 43250000 Frontschaufellader
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie 1 – Zakup i dostawa ładowarki kołowej
BeschreibungPrzedmiot zamówienia stanowi zakup i dostawę 1 szt. ładowarki kołowej o masie roboczej 18÷20,5 Mg, w szczególności: fabrycznie nowa, kołowa przegubowa ładowarka czołowa – maszyna o masie roboczej w zakresie 18 ÷ 20,5 Mg, napędzana silnikiem spalinowym o mocy maksymalnej co najmniej 140 kW, poruszająca się na czterech kołach, wyposażona w łyżkę skalną o pojemości w zakresie 3 ÷ 4 m3 oraz ramionach o przedłużonym wysięgu oraz ramionach o przedłużonym wysięgu lub standardowych ramionach łącznie z łyżką wysokiego wysypu o pojemności 3 ÷ 4 m3 wyposażoną w lemiesz prosty, przykręcany. Szczegóły dotyczące charakterystyki technicznej ładowarki kołowej oraz wymagania szczegółowe związane z przedmiotem zamówienia zawarto w opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowiącym załącznik do SWZ
Interne KennungZadanie 1
Menge1 Stück