2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego na terenie Gminy Niemce
Beschreibung: Świadczenie usług o charakterze użyteczności publicznej w zakresie publicznego transportu zbiorowego, polegających na realizowaniu przewozów pasażerskich na liniach komunikacyjnych obejmujących obszar Gminy Niemce w 2027r.: Jakubowice Konińskie - Boduszyn - Jakubowice Konińskie - 25 km w ramach jednego kursu. Zamówienie stanowi całości i nie może być dzielone na poszczególne numery linii przez Wykonawców. Zamawiający zawrze umowę o świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego – przewozów o charakterze użyteczności publicznej.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung