865840-2025 - Ergebnis
Polen – Softwarepaket und Informationssysteme – Dostawa aplikacji wspomagającej zarządzanie systemem oświetlenia ulicznego z uwzględnieniem bezpieczeństwa danych i cyberbezpieczeństwa .
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa aplikacji wspomagającej zarządzanie systemem oświetlenia ulicznego z uwzględnieniem bezpieczeństwa danych i cyberbezpieczeństwa .
BeschreibungDostawa aplikacji wspomagającej zarządzanie systemem oświetlenia ulicznego z uwzględnieniem bezpieczeństwa danych i cyberbezpieczeństwa .
Vorherige Bekanntmachung760379-2025
Interne KennungZDM/UM/DZP/100/PN/38/25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
LosLOT-0001