865846-2025 - Ergebnis
Polen – Systeme für die Nach- und Rückverfolgbarkeit in der Chirurgie – Dostawy aparatury medycznej oraz uzupełnienie konfiguracji urządzenia do śródoperacyjnego obrazowania RTG w ramach rozbudowy bazy sprzętowej Oddziału Neurochirurgii, jako realizacja dotacji Województwa Dolnośląskiego zadania „Poprawa bazy leczniczej” na podstawie Porozumienia Nr DZ-N/13/2025 z dnia 12 lutego 2025r.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawy aparatury medycznej oraz uzupełnienie konfiguracji urządzenia do śródoperacyjnego obrazowania RTG w ramach rozbudowy bazy sprzętowej Oddziału Neurochirurgii, jako realizacja dotacji Województwa Dolnośląskiego zadania „Poprawa bazy leczniczej” na podstawie Porozumienia Nr DZ-N/13/2025 z dnia 12 lutego 2025r.
BeschreibungPostępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 i następnych ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024r. poz. 1320 ze zm.) zwanej dalej także „Pzp”. Postępowanie o wartości zamówienia powyżej progów unijnych określonych w obwieszczeniu Prezesa Urzędu Zamówień Publicznych wydanego na podstawie art. 3 ustawy Pzp. Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełnienia warunków udziału w postępowaniu. Przedmiotem zamówienia są dostawy aparatury medycznej (fabrycznie nowej rok produkcji min. 2025) oraz uzupełnienie konfiguracji urządzenia do śródoperacyjnego obrazowania RTG w ramach rozbudowy bazy sprzętowej Oddziału Neurochirurgii, jako realizacja dotacji Województwa Dolnośląskiego zadania „Poprawa bazy leczniczej” na podstawie Porozumienia Nr DZ-N/13/2025 z dnia 12 lutego 2025r. według poniższych części: Zadanie 1, Zadanie 2, Zadanie 3. Zamówienie realizowane jest z budżetu Województwa Dolnośląskiego w ramach udzielonej dotacji celowej na realizację zadania „Poprawa bazy leczniczej” na podstawie Porozumienia Nr DZ-N/13/2025 z dnia 12 lutego 2025r. zawartego pomiędzy Zamawiającym a Województwem Dolnośląskim, na podstawie uchwały nr 1458/VII/25 Zarządu Województwa Dolnośląskiego z dnia 17 stycznia 2025r. w sprawie udzielenia Dolnośląskiemu Szpitalowi Specjalistycznemu im. T. Marciniaka – Centrum Medycyny Ratunkowej we Wrocławiu, w roku 2025, dotacji na realizację zadania pn.; „Poprawa bazy leczniczej”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla ww. części został wykazany i opisany w: „Formularzu cenowym” (załącznik nr 2), „Kartach Parametrów” (załącznik nr 3), „Projektowanych postanowieniach umowy” (załącznik nr 4, załącznik nr 4a), stanowiących integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia. Warunki umowne realizacji przedmiotowego zamówienia publicznego zawierają „Projektowane postanowienia umowy”, stanowiące integralną część SWZ. Wykonawca zobowiązuje się do podpisania umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych wraz z zawarciem umowy (zgodnie z załącznikiem nr 12 do SWZ). Zamawiający może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane, a możliwość unieważnienia postępowania na tej podstawie została przewidziana w ogłoszeniu o zamówieniu. Przed wszczęciem postępowania nie przeprowadzono wstępnych konsultacji rynkowych.
Vorherige Bekanntmachung626425-2025
Interne KennungEZ/558/EM/25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33169500 Systeme für die Nach- und Rückverfolgbarkeit in der Chirurgie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48329000 Darstellungs- und Archivierungssystem, 79632000 Personalschulung
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie 1
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla ww. części został wykazany i opisany w: „Formularzu cenowym” (załącznik nr 2), „Karcie Parametrów” (załącznik nr 3), „Projektowanych postanowieniach umowy” (załącznik nr 4a), stanowiących integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Interne KennungZad.1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79632000 Personalschulung
LosLOT-0002
TitelZadanie 2
Interne KennungZad.2
LosLOT-0003
TitelZadanie 3
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla ww. części został wykazany i opisany w: „Formularzu cenowym” (załącznik nr 2), „Karcie Parametrów” (załącznik nr 3), „Projektowanych postanowieniach umowy” (załącznik nr 4), stanowiących integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Interne KennungZad.3
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48329000 Darstellungs- und Archivierungssystem, 79632000 Personalschulung