2. Verfahren
Verfahren
Titel: ORGANIZOWANIE PUBLICZNEGO TRANSPORTU ZBIOROWEGO NA TERENIE MIASTA ŁUKÓW
Beschreibung: Określa się następujące odległości tras: 1. Od: ul. Wereszczakówny (pętla) – ul. Kiernickich – ul. 700 Lecia – ul. Partyzantów – ul. Wyszyńskiego – ul. Piłsudskiego – Al. Kościuszki – ul. Konarskiego - ul. Jana Pawła II – ul. Popiełuszki – Al. Wojska Polskiego – ul. Ławecka – ul. Wiatraki – ul. Zimna Woda - do ulicy Wypoczynkowej (Zalew Zimna Woda) z odległością 8 500 m. Za jeden przejazd uznaje się pokonanie wymienionej odległości w obu kierunkach co stanowi jeden przejazd na linii Ł1 i wynosi 19 000 m (19 km). 2. Od: ul. Żelechowskiej – ul. Telimeny – ul. Rolnicza – ul. Nowogródek – ul. Filomatów – ul. Wereszczakówny – ul. Kiernickich – ul. 700-Lecia – ul. Partyzantów – ul. Wyszyńskiego – ul. Piłsudskiego – Al. Kościuszki – ul. Popiełuszki – ul. Jana Pawła II – ul. Konarskiego (SP nr 3) z odległością 8 000 m. Za jeden przejazd uznaje się pokonanie wymienionej odległości w obu kierunkach co stanowi jeden przejazd na linii Ł2 i wynosi 16 000 m (16 km). 3. Od: ul. Boczna Łapiguz (pętla) – ul. Łapiguz – ul. Warszawska. ul. Piłsudskiego – Al. Kościuszki – ul. Konarskiego – do ulicy Farfak (Rurowa) z odległością 8 000 m. Za jeden przejazd uznaje się pokonanie wymienionej odległości w obu kierunkach co stanowi jeden przejazd na linii Ł3 i wynosi 16 000 m (16 km). 4. Od ul. Dworcowej (Dworzec PKP) – Al. Kościuszki – 11 Listopada – ul. Międzyrzecka – ul. Wójtostwo – ul. Zapowiednik (cmentarz) – ul. Wschodnia – ul. Międzyrzecka – Al. Kościuszki – ul. Dworcowa (Dworzec PKP) z odległością 15 000 m. Za jeden przejazd uznaje się pokonanie wymienionej odległości w jednym kierunku co stanowi jeden przejazd na linii Ł4 i wynosi 15 000 m (15 km). 5. Od ul. Cieszkowizna (pętla) – ul. Partyzantów – ul. Kilińskiego – ul. Warszawska – ul. Parkowa – ul. Poważe – ul. Nadrzeczna – ul. Wiatraki – ul. Ławecka – Al. Wojska Polskiego z odległością 6 700 m. Za jeden przejazd uznaje się pokonanie wymienionej odległości w jednym kierunku co stanowi jeden przejazd na linii Ł5 i wynosi 13 400 m (13,4 km). Ustala się ilość przejazdów dla linii Ł1 w okresie od dnia 26 czerwca 2027 roku do dnia 31 sierpnia 2027 roku, w następujący sposób: - od poniedziałku do piątku z wyjątkiem świat – 7 przejazdów, - w soboty – 10 przejazdów, - w niedziele i święta – 10 przejazdów. Ustala się ilość przejazdów dla linii Ł2 w okresie od dnia 1 stycznia 2027 roku do dnia 25 czerwca 2027 roku oraz od dnia 1 września 2027 roku do dnia 31 stycznia 2027 roku, w następujący sposób: - od poniedziałku do piątku z wyjątkiem świat – 11 przejazdów, oraz od dnia 28 czerwca 2027 roku do dnia 31 sierpnia 2027 roku w następujący sposób: - od poniedziałku do piątku z wyjątkiem świat – 5 przejazdów. Ustala się ilość przejazdów dla linii Ł3 w okresie od dnia 1 stycznia 2027 roku do dnia 31 grudnia 2027 roku, w następujący sposób: - od poniedziałku do piątku z wyjątkiem świat – 11 przejazdów. Ustala się ilość przejazdów dla linii Ł4 w okresie od dnia 1 stycznia 2027 roku do dnia 25 czerwca 2027 roku oraz od dnia 1 września 2027 roku do dnia 31 grudnia 2027 roku, w następujący sposób: - od poniedziałku do piątku z wyjątkiem świat – 6 przejazdów. Ustala się ilość przejazdów dla linii Ł5 w okresie od dnia 1 stycznia 2027 roku do dnia 25 czerwca 2027 roku oraz od dnia 1 września 2027 roku do dnia 31 grudnia 2027 roku, w następujący sposób: - od poniedziałku do piątku z wyjątkiem świat – 6 przejazdów. Zmiana informacji: Zastrzega się zmiany powyższych informacji zgodnie z art. 23 ust 5 ustawy z dnia 16.12.2010 o publicznym transporcie zbiorowym t.j. Dz.U. z 2025 r. poz. 285. Przewidywana data zawarcia umowy: 01.01.2027 r. Przewidywany czas trwania zamówienia: 12 miesięcy. Rodzaj procedury: Bezpośrednie zawarcie umowy, na podstawie art. 22 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 16.12.2010 o publicznym transporcie zbiorowym t.j. Dz.U. z 2025 r. poz. 285
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Art der Transportdienstleistungen: Busverkehr (innerstädtisch / regional)
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001