2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu laboratoryjnego dla Zakładu Higieny Weterynaryjnej w Warszawie.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu laboratoryjnego dla Zakładu Higieny Weterynaryjnej w Warszawie tj.: a) Część nr 1: Dostawa ph-metur laboratoryjnego (w komplecie z elektrodą z kompensacją temperatury), b) Część nr 2: Dostawa pipet mechanicznych jednokanałowych z regulowaną pojemnością w zakresie 10-100 µl, c) Część nr 3: Dostawa rozdrabniaczy typu blender, d) Część nr 4: Dostawa i montaż mikroskopu fluorescencyjnego, e) Część nr 5: Dostawa zamrażarki laboratoryjnej, f) Część nr 6: Dostawa i montaż homogenizatora kulkowego, g) Część nr 7: Dostawa sprężarki powietrza wraz z usługą podłączenia i integracji z posiadaną instalacją gazową elektryczną oraz podłączeniem do spektrometrów mas sprzężonych z chromatografami cieczowymi (producent Sciex, modele 2 x QTRAP 5500, 1 x QTRAP 5500+), h) Część nr 8: Dostawa i montaż płuczki, i) Część nr 9: Dostawa czasomierzy, j) Część nr 10: Dostawa płytek wzorcowych i stalowych do suwmiarki cyfrowej MITUTOYO, klasa 2 (wartość wielkości odniesienia – 3 mm, 4 mm, 5 mm), k) Część nr 11: Dostawa drukarki laserowej współpracującej z urządzeniem Vitek-2 Compact, l) Część nr 12: Dostawa wagi laboratoryjnej.
Vorherige Bekanntmachung: 631004-2025
Interne Kennung: WIW-AD.272.37.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38416000 PH-Meter
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38437000 Laborpipetten und Zubehör, 39710000 Elektrische Haushaltsgeräte, 38510000 Mikroskope, 39711100 Kühlschränke und Tiefkühltruhen, 38436500 Mechanische Rührer, 42123400 Luftkompressoren, 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser), 38710000 Registrieruhren, 38540000 Maschinen und Geräte zum Prüfen und Messen, 30232110 Laserdrucker, 38311100 Elektronische analytische Waagen
5. Los
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 7: Dostawa sprężarki powietrza wraz z usługą podłączenia i integracji z posiadaną instalacją gazową elektryczną oraz podłączeniem do spektrometrów mas sprzężonych z chromatografami cieczowymi (producent Sciex, modele 2 x QTRAP 5500, 1 x QTRAP 5500+).
Beschreibung: Część nr 7: Dostawa sprężarki powietrza wraz z usługą podłączenia i integracji z posiadaną instalacją gazową elektryczną oraz podłączeniem do spektrometrów mas sprzężonych z chromatografami cieczowymi (producent Sciex, modele 2 x QTRAP 5500, 1 x QTRAP 5500+) - zgodnie z zapisami zawartymi w treści SWZ.
Interne Kennung: Część nr 7: Dostawa sprężarki powietrza wraz z usługą podłączenia i integracji z posiadaną instalacją gazową elektryczną oraz podłączeniem do spektrometrów mas sprzężonych z chromatografami cieczowymi (producent Sciex, modele 2 x QTRAP 5500, 1 x QTRAP 5500+)
Haupteinstufung (cpv): 42123400 Luftkompressoren
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Nie dotyczy