See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa pojazdów osobowych oraz typu pick up
Beschreibung: Dostawa pojazdów osobowych oraz typu pick up. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1.1 do nr 1.6 do SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 658436-2025
Interne Kennung: ZZP.2380.91.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34133000 Gelenklastwagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: część nr 1 - Dostawa pojazdów osobowych typu SUV
Beschreibung: część nr 1 - Dostawa 30 szt. pojazdów osobowych typu SUV
Interne Kennung: część nr 1
Haupteinstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen
Los: LOT-0002
Titel: część nr 2 - Dostawa pojazdów osobowych typu kombivan
Beschreibung: część nr 2 - Dostawa 30 szt. pojazdów osobowych typu kombivan
Interne Kennung: część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: część nr 3 - Dostawa pojazdów osobowych 9-cio miejscowych
Beschreibung: część nr 3 - Dostawa 20 szt. pojazdów osobowych 9-cio miejscowych
Interne Kennung: część nr 3
Los: LOT-0004
Titel: część nr 4 - Dostawa pojazdów typu pick up
Beschreibung: część nr 4 -Dostawa 40 szt. pojazdów typu pick up
Interne Kennung: część nr 4
Haupteinstufung (cpv): 34133000 Gelenklastwagen
Los: LOT-0005
Titel: część nr 5 - Dostawa pojazdów osobowych segment C
Beschreibung: część nr 5 -Dostawa 50 szt. pojazdów osobowych segment C
Interne Kennung: część nr 5
Los: LOT-0006
Titel: część nr 6 - Dostawa pojazdów osobowych segment D
Beschreibung: część nr 6 -Dostawa 20 szt. pojazdów osobowych segment D
Interne Kennung: część nr 6
2. Procedura
Procedura
Poprzednie ogłoszenie: 658436-2025
Wewnętrzny identyfikator: ZZP.2380.91.2025
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 34100000 Pojazdy silnikowe
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 34133000 Pojazdy ciężarowe z przyczepą
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: część nr 1
Główna klasyfikacja (cpv): 34110000 Samochody osobowe
Część zamówienia: LOT-0002
Wewnętrzny identyfikator: część nr 2
Część zamówienia: LOT-0003
Wewnętrzny identyfikator: część nr 3
Część zamówienia: LOT-0004
Wewnętrzny identyfikator: część nr 4
Główna klasyfikacja (cpv): 34133000 Pojazdy ciężarowe z przyczepą
Część zamówienia: LOT-0005
Wewnętrzny identyfikator: część nr 5
Część zamówienia: LOT-0006
Wewnętrzny identyfikator: część nr 6