2. Verfahren
Verfahren
Titel: Posílení kybernetické bezpečnosti
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky (dále jen „veřejná zakázka“) je zvýšení kybernetické bezpečnosti zadavatele podle zákona číslo 181/2014 Sb., o kybernetické bezpečnosti a o změně souvisejících zákonů (zákon o kybernetické bezpečnosti), tj. v souhrnu zvýšení bezpečnosti všech jeho informačních a komunikačních systémů. Předmětem plnění veřejné zakázky je implementace níže uvedených opatření (dále jen „ID“) pro posílení kybernetické bezpečnosti: ID01 Nástroj pro detekci kybernetických bezpečnostních událostí (EDR/XDR) – Implementace systému na pokročilou ochranu koncových bodů s funkcemi detekce a reakce na koncových bodech (EDR), s cílem chránit infrastrukturu koncových bodů (pracovních stanic, serverů) v celém životním cyklu hrozeb, včetně technologie XDR (eXtended Detection and Response). ID02 Firewally pro lokality – zadavatele 4 Next generation firewall pro oddělené lokality zadavatele, segmentace sítě. Součástí dodávaného FW bude i odpovídající software včetně antimalware a implementace. ID03 - Kompletní správa životního cyklu logů - pro zlepšení sběru, správy a ochrany logů (záznamů událostí) bude implementován centrální pokročilý nástroj pro správu logů (log management). ID04 Bezpečné zálohování – vybudování komplexního řešení pro zálohování všech provozních dat zadavatele - pořízení nového výkonného serveru včetně SW a páskové knihovny. ID05 Posílení primárního datového centra – redundance - zvýšení dostupnosti, zajištění HA primárního datového centra doplněním 3 výkonných serverů a diskového pole. ID07 Posílení bezpečnosti elektronické pošty - bezpečnostní brána formou virtuální appliance pro kompletní ochranu SMTP provozu (proti malware, Spamu a fishingu). Podrobné vymezení předmětu veřejné zakázky, včetně technických podmínek v podrobnostech nezbytných pro zpracování nabídky, je uvedeno v přílohách zadávací dokumentace.
Interne Kennung: Posílení kybernetické bezpečnosti
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72220000 Systemberatung und technische Beratung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32413100 Router für Netzwerke, 48219100 Gateway-Softwarepaket, 32420000 Netzausrüstung, 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten), 30233161 Kassettensysteme, 30233160 Streamer-Laufwerk, 30237360 LTO-Kassetten, 32400000 Netzwerke, 48223000 E-Mail-Softwarepaket, 48730000 Sicherheitssoftwarepaket, 72263000 Software-Implementierung, 72227000 Beratung im Bereich Software-Integration, 72224000 Beratung im Bereich Projektleitung, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48219500 Switch- oder Router-Softwarepaket
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32400000 Netzwerke, 48219100 Gateway-Softwarepaket, 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten), 48219500 Switch- oder Router-Softwarepaket, 32420000 Netzausrüstung, 32413100 Router für Netzwerke, 30233161 Kassettensysteme, 30233160 Streamer-Laufwerk, 30237360 LTO-Kassetten, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48223000 E-Mail-Softwarepaket, 48730000 Sicherheitssoftwarepaket, 72263000 Software-Implementierung, 72227000 Beratung im Bereich Software-Integration, 72224000 Beratung im Bereich Projektleitung