See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opracowanie koncepcji architektonicznej budynku Biblioteki Publicznej im. J.U.Niemcewicza przy ul. Bacewiczówny wraz z zagospodarowaniem terenu i drogą dojazdową w dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy
Beschreibung: Zadanie konkursowe polega na sporządzeniu Pracy konkursowej z uwzględnieniem wytycznych Zamawiającego zawartych w Regulaminie konkursu wraz z załącznikami do Regulaminu konkursu – w szczególności w Programie Funkcjonalno-Użytkowym wraz z załącznikami dla zadania pn. „Budowa budynku Biblioteki Publicznej im. J.U. Niemcewicza przy ul. Bacewiczówny wraz z zagospodarowaniem terenu i drogą dojazdową w dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy”.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71220000 Architekturentwurf
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Opracowanie koncepcji architektonicznej budynku Biblioteki Publicznej im. J.U. Niemcewicza przy ul. Bacewiczówny wraz z zagospodarowaniem terenu i drogą dojazdową w dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy