See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Urządzenie do stymulacji i elektroterapii serca
Beschreibung: Urządzenie do stymulacji i elektroterapii serca
Vorherige Bekanntmachung: 781984-2025
Interne Kennung: ZP/2501/107/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Pilna potrzeba udzielenia zamówienia zwiazana z wyczerpaniem poprzednich umów i brakiem możliwości ich aneksowania
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: P1-Stymulacja fizjologiczna
Beschreibung: Stymulacja fizjologiczna
Interne Kennung: P1
Los: LOT-0002
Titel: P2-Stymulatory, kardiowertery-defibrylatory, stymulacja resynchronizująca, stymulacja fizjologiczna
Beschreibung: Stymulatory, kardiowertery-defibrylatory, stymulacja resynchronizująca, stymulacja fizjologiczna
Interne Kennung: P2
Los: LOT-0003
Titel: P3-USS, ICD,CRT-D,CRT-P,CSP
Beschreibung: USS, ICD,CRT-D,CRT-P,CSP
Interne Kennung: P3