866069-2025 - Ergebnis
Polen – Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie – KOMPLEKSOWA DOSTAWA ENERGII ELEKTRYCZNEJ WRAZ ZE ŚWIADCZENIEM USŁUG DYSTRYBUCJI ENERGII NA RZECZ WOJEWÓDZKIEGO SZPITALA DZIECIĘCEGO IM. J. BRUDZIŃSKIEGO W BYDGOSZCZY
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKOMPLEKSOWA DOSTAWA ENERGII ELEKTRYCZNEJ WRAZ ZE ŚWIADCZENIEM USŁUG DYSTRYBUCJI ENERGII NA RZECZ WOJEWÓDZKIEGO SZPITALA DZIECIĘCEGO IM. J. BRUDZIŃSKIEGO W BYDGOSZCZY
BeschreibungKOMPLEKSOWA DOSTAWA ENERGII ELEKTRYCZNEJ WRAZ ZE ŚWIADCZENIEM USŁUG DYSTRYBUCJI NA RZECZ WOJEWÓDZKIEGO SZPITALA DZIECIĘCEGO IM. J. BRUDZIŃSKIEGO W BYDGOSZCZY: Taryfa B 23 trójstrefowa: • Strefa przedpołudniowa • Strefa popołudniowa • Reszta doby Moc zamówiona zasilania podstawowego 650 kW Moc zamówiona zasilania rezerwowego 390 kW Zamawiający posiada dwa punkty poboru
Vorherige Bekanntmachung666035-2025
Interne Kennung36/2025/PN
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09310000 Elektrizität, 65310000 Stromversorgung
5. Los
LosLOT-0001
TitelKOMPLEKSOWA DOSTAWA ENERGII ELEKTRYCZNEJ WRAZ ZE ŚWIADCZENIEM USŁUG DYSTRYBUCJI NA RZECZ WOJEWÓDZKIEGO SZPITALA DZIECIĘCEGO IM. J. BRUDZIŃSKIEGO W BYDGOSZCZY
BeschreibungKOMPLEKSOWA DOSTAWA ENERGII ELEKTRYCZNEJ WRAZ ZE ŚWIADCZENIEM USŁUG DYSTRYBUCJI NA RZECZ WOJEWÓDZKIEGO SZPITALA DZIECIĘCEGO IM. J. BRUDZIŃSKIEGO W BYDGOSZCZY Taryfa B 23 trójstrefowa: • Strefa przedpołudniowa • Strefa popołudniowa • Reszta doby Moc zamówiona zasilania podstawowego 650 kW Moc zamówiona zasilania rezerwowego 390 kW Zamawiający posiada dwa punkty poboru