2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoud E&W-installaties
Beschreibung: Solido heeft de keuze gemaakt voor een Openbare Aanbesteding. €382.900,- inclusief optionele verlengingen
Interne Kennung: PITCT-1475
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50413200 Reparatur und Wartung von Feuerlöschanlagen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Onderhoud E&W-installatie, locatie Voskuilenweg & CBS-Weg te Heerlen
Beschreibung: Deze opdracht betreft de Openbare Europese aanbesteding Onderhoud E&W-installatie, locatie Voskuilenweg & CBS-Weg te Heerlen ten behoeve van Solido. De geraamde waarde op basis van een 4-jarig contract bedraagt €221.900,- ; de raming met twee optionele verlengingsjaren is dan €382.900,-
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nvt