2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opracowanie dokumentacji projektowej w ramach projektu pn.: „Poprawa przepustowości na linii kolejowej nr 213 Reda – Władysławowo Port – Hel na odcinku Władysławowo – Hel (zabudowa mijanek) – prace projektowe”
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego w ramach projektu pn. „Poprawa przepustowości na linii kolejowej nr 213 Reda – Władysławowo Port – Hel na odcinku Władysławowo – Hel (zabudowa mijanek) – prace projektowe”, a także Prawa opcji opisanego w § 2a Umowy oraz pkt 9.1. OPZ (jeżeli Zamawiający skorzysta z Prawa opcji).
Vorherige Bekanntmachung: 838146-2025
Interne Kennung: 9090/IREZA2/05053/04663/25/P
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 48311000 Dokumentenverwaltungssoftwarepaket, 48311100 Dokumentenverwaltungssystem
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Opcja na Platformę EDMS (jeżeli Zamawiający z niej skorzysta) - Zamawiający uprawniony jest do skorzystania z Prawa opcji polegającego na zobowiązaniu Wykonawcy umożliwienia korzystania swojemu personelowi oraz personelowi Zamawiającego z platformy EDMS, która będzie służyć do dystrybucji, audytu i przechowywania wszystkich materiałów powstałych podczas realizacji Projektu, na zasadach i warunkach opisanych w pkt 9.1. OPZ. Szczegółowy zakres Prawa opcji, w tym szczegółowy opis zobowiązań Wykonawcy, warunki techniczne jakim ma odpowiadać platforma EDMS, sposób korzystania z tej platformy opisany został w 9.1 OPZ. Zamawiający może skorzystać z Prawa opcji w terminie 3 dni roboczych od dnia zawarcia Umowy. Warunkiem skorzystania przez Zamawiającego z Prawa opcji jest złożenie Wykonawcy oświadczenia w formie pisemnej w terminie wskazanym w ust. 3. Realizacja zakresu zamówienia objętego Prawem opcji stanowi jednostronne uprawnienie Zamawiającego, z którego skorzystanie rodzi po stronie Wykonawcy obowiązek realizacji zobowiązań objętych Prawem opcji. Nieskorzystanie przez Zamawiającego z Prawa opcji nie stanowi podstawy dla Wykonawcy do dochodzenia jakichkolwiek roszczeń w stosunku do Zamawiającego. Przedmiot Umowy objęty Prawem opcji zostanie wykonany w terminie 60 dni od podpisania Umowy, przy czym personel Zamawiającego oraz personel Wykonawcy ma mieć zapewnioną możliwość korzystania z platformy EDMS na warunkach pisanych w pkt 9.1. OPZ przez cały okres realizacji Fazy I.A oraz Fazy I.B Umowy.