2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego
Beschreibung: Świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego na liniach komunikacyjnych: - KRAŚNIK-SŁODKÓW III – KARPIÓWKA - KRAŚNIK - DZIERZKOWICE - SOSNOWA WOLA – DĘBINA - KRAŚNIK - URZĘDÓW - DZIERZKOWICE – LUDMIŁÓWKA - KRAŚNIK-SŁODKÓW I - SŁODKÓW II - SŁODKÓW III
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Art der Transportdienstleistungen: Busverkehr (innerstädtisch / regional)
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego część 1
Beschreibung: Świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego na linie komunikacyjne: - KRAŚNIK - DZIERZKOWICE - SOSNOWA WOLA – DĘBINA - KRAŚNIK - URZĘDÓW - DZIERZKOWICE – LUDMIŁÓWKA
Interne Kennung: 1/Z/2025- CZ 1
Los: LOT-0002
Titel: Świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego część 2
Beschreibung: Świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego na linie komunikacyjne: - KRAŚNIK-SŁODKÓW III – KARPIÓWKA - KRAŚNIK-SŁODKÓW I - SŁODKÓW II - SŁODKÓW III
Interne Kennung: 1/Z/2025- CZ 2