See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa energii elektrycznej dla obiektów UMS w roku 2026.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej dla Urzędu Morskiego w Szczecinie w roku 2026 w podziale na dwie części.
Vorherige Bekanntmachung: 607687-2025
Interne Kennung: PO-II.2600.16.25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 – Przedmiotem zamówienia dla części 1 jest sprzedaż energii elektrycznej do obiektów Urzędu Morskiego w Szczecinie – województwo zachodniopomorskie - rejon dystrybucji Enea Operator Sp. z o.o.
Beschreibung: Część 1 – Przedmiotem zamówienia dla części 1 jest sprzedaż energii elektrycznej do obiektów Urzędu Morskiego w Szczecinie – województwo zachodniopomorskie - rejon dystrybucji Enea Operator Sp. z o.o. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wykaz punktów poboru energii elektrycznej został określony w Załączniku nr 1A do SWZ
Interne Kennung: PO-II.2600.16.25.1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie dotyczy
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - Przedmiotem zamówienia dla części 2 jest sprzedaż energii elektrycznej do obiektów Urzędu Morskiego w Szczecinie – województwo pomorskie - rejon dystrybucji ENERGA-OPERATOR SA.
Beschreibung: Część 2 - Przedmiotem zamówienia dla części 2 jest sprzedaż energii elektrycznej do obiektów Urzędu Morskiego w Szczecinie – województwo pomorskie - rejon dystrybucji ENERGA-OPERATOR SA. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wykaz punktów poboru energii elektrycznej został określony w Załączniku nr 1B do SWZ.
Interne Kennung: PO-II.2600.16.25.2