See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Utworzenie i wsparcie funkcjonowania Branżowego Centrum Umiejętności (BCU) dla branży elektroenergetycznej w dziedzinie Energetyka odnawialna (wodna) w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Marszewie - zakup pomocy dydaktycznych - Odnawialne Źródła Energii - wyposażenie warsztatowe
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Utworzenie i wsparcie funkcjonowania Branżowego Centrum Umiejętności (BCU) dla branży elektroenergetycznej w dziedzinie Energetyka odnawialna (wodna) w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Marszewie - zakup pomocy dydaktycznych - Odnawialne Źródła Energii - wyposażenie warsztatowe 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do zaproszenia do negocjacji.
Interne Kennung: KGS.272.14.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43800000 Werkstattausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Utworzenie i wsparcie funkcjonowania Branżowego Centrum Umiejętności (BCU) dla branży elektroenergetycznej w dziedzinie Energetyka odnawialna ( wodna) w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Marszewie - zakup pomocy dydaktycznych - Odnawialne Źródła Energii - wyposażenie warsztatowe” 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do zaproszenia do negocjacji.