866338-2025 - Auftragsänderung
Polen – Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste – „Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu gminy Przemyśl w 2025r.”
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu gminy Przemyśl w 2025r.”
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu gminy Przemyśl w 2025r. Zgodnie z art. 91 ust. 1 p.z.p. Zamawiający dokonał podziału przedmiotowego zamówienia na dwie części. I. Części I - Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych Gminy Przemyśl. 2. Część II zamówienia - Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości niezamieszkałych, administrowanych przez Gminę Przemyśl i położonych na terenie gminy.
Interne KennungIG.271.14.ZP.2024
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść I - Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych Gminy Przemyśl
BeschreibungMasa odpadów, które mogą zostać odebrane i zagospodarowane w czasie trwania zamówienia w 2025 r.: 1 niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne 1 458 Mg 2 bioodpady 297 Mg 3 meble i inne odpady wielkogabarytowe 139 Mg 4 zużyte opony 41 Mg 5 metale, tworzywa sztuczne i opakowania wielomateriałowe oraz frakcje zbierane selektywnie 247 Mg 6 papier i tektura, opakowania z papieru i tektury 57 Mg 7 szkło i opakowania ze szkła 160 Mg 8 urządzenia zawierające freony zużyte urządzenia elektryczne i elektroniczne inne niż wymienione w 20 01 21 i 20 01 23 zawierające niebezpieczne składniki zużyte urządzenia elektryczne i elektroniczne inne niż wymienione w 20 01 21, 20 01 23 i 20 01 35-10 Mg 9 odpady betonu oraz gruz betonowy z rozbiórek i remontów, gruz ceglany 1 Mg Ogółem: 2 410,00 Mg Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik Nr 1 do SWZ –- Opis przedmiotu zamówienia.
LosLOT-0002
TitelCzęść II - Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości niezamieszkałych, administrowanych przez Gminę Przemyśl i położonych na terenie gminy
BeschreibungSzacunkowa ilość odpadów, które mogą zostać odebrane i zagospodarowane w okresie realizacji zamówienia (od 01.01.2025 r. do 31.12.2025 r.) wynosi około 106 Mg Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Załączniku Nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia.