See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWY PRODUKTÓW FARMACEUTYCZNYCH
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy produktów farmaceutycznych do Apteki Zakładowej Aresztu Śledczego w Gdańsku, z podziałem na 8 części, w asortymencie i w ilościach szacunkowych wskazanych w załączniku nr 1 do specyfikacji, który stanowi jednocześnie formularz do sporządzenia oferty. 2. Przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej zgodnie z Obwieszczeniem Prezesa Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych z dnia 20 grudnia 2024 r. w sprawie ogłoszenia Urzędowego Wykazu Produktów Leczniczych Dopuszczonych do Obrotu na Terytorium Rzeczypospolitej Polskiej (Dz. Urz. MZ z 2024 poz. 141) oraz spełniać warunki Ustawy o wyrobach medycznych z dnia 7 kwietnia 2022 r. (Dz.U. z 2024 r., poz. 1620).
Vorherige Bekanntmachung: 629441-2025
Interne Kennung: PN/08/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PAKIET NR 1 Część nr 1
Beschreibung: Dostawy 170 pozycji produktów farmaceutycznych, w asortymencie i ilościach szacunkowych wskazanych w załączniku nr 1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia, który stanowi jednocześnie formularz do sporządzenia oferty.
Los: LOT-0002
Titel: PAKIET NR 2 Część nr 2
Beschreibung: Dostawy 187 pozycji produktów farmaceutycznych, w asortymencie i ilościach szacunkowych wskazanych w załączniku nr 1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia, który stanowi jednocześnie formularz do sporządzenia oferty.
Los: LOT-0003
Titel: PAKIET NR 3 Część nr 3
Beschreibung: Dostawy 159 pozycji produktów farmaceutycznych, w asortymencie i ilościach szacunkowych wskazanych w załączniku nr 1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia, który stanowi jednocześnie formularz do sporządzenia oferty.
Los: LOT-0004
Titel: PAKIET NR 4 Część nr 4
Beschreibung: Dostawy 59 pozycji produktów farmaceutycznych, w asortymencie i ilościach szacunkowych wskazanych w załączniku nr 1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia, który stanowi jednocześnie formularz do sporządzenia oferty.
Los: LOT-0005
Titel: PAKIET NR 5 Część nr 5
Beschreibung: Dostawy 49 pozycji produktów farmaceutycznych, w asortymencie i ilościach szacunkowych wskazanych w załączniku nr 1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia, który stanowi jednocześnie formularz do sporządzenia oferty.
Los: LOT-0006
Titel: PAKIET NR 6 Część nr 6
Beschreibung: Dostawy 175 pozycji produktów farmaceutycznych, w asortymencie i ilościach szacunkowych wskazanych w załączniku nr 1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia, który stanowi jednocześnie formularz do sporządzenia oferty.
Los: LOT-0007
Titel: PAKIET NR 7 Część nr 7
Beschreibung: Dostawy 20 pozycji produktów farmaceutycznych, w asortymencie i ilościach szacunkowych wskazanych w załączniku nr 1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia, który stanowi jednocześnie formularz do sporządzenia oferty.
Los: LOT-0008
Titel: PAKIET NR 8 Część nr 8
Beschreibung: Dostawy 16 pozycji produktów farmaceutycznych, w asortymencie i ilościach szacunkowych wskazanych w załączniku nr 1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia, który stanowi jednocześnie formularz do sporządzenia oferty.