See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Remont wentylatorów lutniowych i ich podzespołów dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w okresie 24 miesięcy
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zawarcie umowy ramowej na: Remont wentylatorów lutniowych i ich podzespołów dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w okresie 24 miesięcy. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (dalej SOPZ) zawarty jest w Załączniku nr 1, 2a i 2b do SWZ. 3. W wyniku niniejszego postępowania Zamawiający zawrze umowę ramową/umowy ramowe ze wszystkimi wykonawcami, którzy złożą oferty niepodlegające odrzuceniu w ramach zadania. 6. Istotą zawieranej umowy ramowej jest usystematyzowanie zasad udzielania zamówień na remont maszyn/urządzeń/podzespołów oraz utworzenie "katalogu elektronicznego" – cennika stanowiącego podstawę do późniejszych rozliczeń. Proces aktualizacji „katalogu elektronicznego” będzie odbywał w ramach postępowań wykonawczych. 7. W przypadku gdy ci sami Wykonawcy złożą ofertę na kilka zadań Zamawiający dopuszcza możliwość zawarcia z tymi Wykonawcami jednej umowy ramowej obejmującej te zadania. 8. Na podstawie zawartej umowy ramowej Zamawiający będzie udzielał Zamówień wykonawczych do ostatniego dnia obowiązywania umowy ramowej. 9. Liczbę i intensywność Zamówień wykonawczych będą warunkować bieżące potrzeby Zamawiającego.
Interne Kennung: 412402171
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50530000 Reparatur und Wartung von Maschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Remont wentylatorów lutniowych i ich podzespołów produkcji STALKOWENT
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest remont wentylatorów lutniowych i ich podzespołów produkcji STALKOWENT w okresie 24 miesięcy. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (dalej SOPZ) zawarty jest w Załączniku nr 1, 2a i 2b do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Remont wentylatorów lutniowych i ich podzespołów produkcji ELMECH
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest remont wentylatorów lutniowych i ich podzespołów produkcji ELMECH w okresie 24 miesięcy. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (dalej SOPZ) zawarty jest w Załączniku nr 1, 2a i 2b do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Remont wentylatorów lutniowych i ich podzespołów produkcji SIGMA
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest remont wentylatorów lutniowych i ich podzespołów produkcji SIGMA w okresie 24 miesięcy. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (dalej SOPZ) zawarty jest w Załączniku nr 1, 2a i 2b do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Remont wentylatorów lutniowych i ich podzespołów produkcji WIROMAG
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest remont wentylatorów lutniowych i ich podzespołów produkcji WIROMAG w okresie 24 miesięcy. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (dalej SOPZ) zawarty jest w Załączniku nr 1, 2a i 2b do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Remont wentylatorów lutniowych i ich podzespołów produkcji KORFMANN
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest remont wentylatorów lutniowych i ich podzespołów produkcji KORFMANN w okresie 24 miesięcy. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (dalej SOPZ) zawarty jest w Załączniku nr 1, 2a i 2b do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Remont wentylatorów lutniowych i ich podzespołów produkcji OSTAZ
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest remont wentylatorów lutniowych i ich podzespołów produkcji OSTAZ w okresie 24 miesięcy. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (dalej SOPZ) zawarty jest w Załączniku nr 1, 2a i 2b do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Remont wentylatorów lutniowych i ich podzespołów produkcji CONFRAX
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest remont wentylatorów lutniowych i ich podzespołów produkcji CONFRAX w okresie 24 miesięcy. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (dalej SOPZ) zawarty jest w Załączniku nr 1, 2a i 2b do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Remont wentylatorów lutniowych i ich podzespołów produkcji EKO-WIN
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest remont wentylatorów lutniowych i ich podzespołów produkcji EKO-WIN w okresie 24 miesięcy. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (dalej SOPZ) zawarty jest w Załączniku nr 1, 2a i 2b do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Remont wentylatorów lutniowych i ich podzespołów produkcji LEGATO
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest remont wentylatorów lutniowych i ich podzespołów produkcji LEGATO w okresie 24 miesięcy. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (dalej SOPZ) zawarty jest w Załączniku nr 1, 2a i 2b do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Remont wentylatorów lutniowych i ich podzespołów produkcji ALGOR POLSKA
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest remont wentylatorów lutniowych i ich podzespołów produkcji ALGOR POLSKA w okresie 24 miesięcy. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (dalej SOPZ) zawarty jest w Załączniku nr 1, 2a i 2b do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Remont wentylatorów lutniowych i ich podzespołów produkcji GZRM
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest remont wentylatorów lutniowych i ich podzespołów produkcji GZRM w okresie 24 miesięcy. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (dalej SOPZ) zawarty jest w Załączniku nr 1, 2a i 2b do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 11
Los: LOT-0012
Titel: Remont wentylatorów lutniowych i ich podzespołów produkcji MARAT
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest remont wentylatorów lutniowych i ich podzespołów produkcji MARAT w okresie 24 miesięcy. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (dalej SOPZ) zawarty jest w Załączniku nr 1, 2a i 2b do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 12