See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup sprzętu do działań ratowniczych, kwatermistrzowskich i środków łączności w ramach krajowego „Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej 2025-2026” z podziałem na części
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn. „Zakup sprzętu do działań ratowniczych, kwatermistrzowskich i środków łączności”, w ramach krajowego „Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej 2025-2026” przyjętego uchwałą nr 72 Rady Ministrów z dnia 27 maja 2025 r. (M. P. z 2025 r. poz. 541) o systemie finansowania zadań w zakresie ochrony ludności i obrony cywilnej, wynikających z ustawy z dnia 5 grudnia 2024 r. o ochronie ludności i obronie cywilnej (Dz. U. poz. 1907).Wyposażenie będzie wykorzystywane w działaniach ratowniczych, ewakuacyjnych, oraz w organizacji miejsc czasowego zakwaterowania i zabezpieczenia logistycznego dla osób poszkodowanych.
Vorherige Bekanntmachung: 723438-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35110000 Ausrüstung für Brandbekämpfung, Rettung und Sicherheit
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1
Beschreibung: Dostawa: • Radiotelefon stacjonarny – 1 szt. • Radiotelefony samochodowe – 16 szt • Radiotelefony nasobne – 27 szt.
Haupteinstufung (cpv): 32236000 Funktelefone
Los: LOT-0002
Titel: Część 2
Beschreibung: Dostawa: • Ubrania specjalne – 50 szt. • Hełmy strażackie – 24 szt.
Haupteinstufung (cpv): 35113000 Schutzausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18400000 Spezialkleidung und Zubehör
Los: LOT-0003
Titel: Część 3
Beschreibung: Dostawa: • Motopompy pożarnicze – 6 szt. • Motopompy pływające – 3 szt.
Haupteinstufung (cpv): 34144213 Feuerlöschfahrzeuge
Los: LOT-0004
Titel: Część 4
Beschreibung: Dostawa: • Przenośne agregaty prądotwórcze – 2 szt.
Haupteinstufung (cpv): 31122000 Stromerzeugungsanlagen
Los: LOT-0005
Titel: Część 5
Beschreibung: Dostawa: • Opryskiwacze spalinowe – 3 szt.
Haupteinstufung (cpv): 16400000 Bespritzungsmaschinen für Landwirtschaft oder Gartenbau
Los: LOT-0006
Titel: Część 6
Beschreibung: Dostawa: • Rozpieracze kolumnowe – 3 szt.
Haupteinstufung (cpv): 35112000 Rettungs- und Notfallausrüstung
Los: LOT-0007
Titel: Część 7
Beschreibung: Dostawa: • Namioty kwatermistrzowskie – 5 szt.
Haupteinstufung (cpv): 39522530 Zelte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39522530 Zelte
Los: LOT-0008
Titel: Część 8
Beschreibung: Dostawa: • Agregaty prądotwórcze na przyczepach – 3 szt.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31122000 Stromerzeugungsanlagen
Los: LOT-0009
Titel: Część 9
Beschreibung: Dostawa: • pompy powodziowe na przyczepach – 3 szt.
Haupteinstufung (cpv): 42122130 Wasserpumpen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42122130 Wasserpumpen
Los: LOT-0010
Titel: Część 10
Beschreibung: Dostawa: • Mobilne maszty oświetleniowe – 2 szt.
Haupteinstufung (cpv): 31500000 Elektrische Lampen und Leuchten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31500000 Elektrische Lampen und Leuchten
Los: LOT-0011
Titel: Część 11
Beschreibung: Dostawa: • Osuszacze powietrza – 4 szt.
Haupteinstufung (cpv): 39721320 Lufttrockner
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39721320 Lufttrockner
Los: LOT-0012
Titel: Część 12
Beschreibung: Dostawa: • Monitor skażeń radioaktywnych – 1 szt.
Haupteinstufung (cpv): 38341600 Strahlenmonitoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38341600 Strahlenmonitoren