866369-2025 - Ergebnis
Polen – Drucker und Plotter – Umowa ramowa na dostawę urządzeń wielofunkcyjnych na rzecz sądów powszechnych
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUmowa ramowa na dostawę urządzeń wielofunkcyjnych na rzecz sądów powszechnych
Beschreibung1. Przedmiotem postępowania jest zawarcie umowy ramowej na dostawę urządzeń wielofunkcyjnych (zwanych dalej sprzętem) na rzecz jednostek sądownictwa oraz Centrum Zakupów dla Sądownictwa Instytucja Gospodarki Budżetowej (zwanych dalej Jednostkami) wraz z zapewnieniem usług gwarancyjnych sprzętu. Wymagany minimalny okres gwarancji dla każdego rodzaju sprzętu wskazany został w Załączniku nr 2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia, z zastrzeżeniem, że Okres gwarancji stanowi także kryterium oceny ofert. 2. Zamawiający dopuszcza możliwości składania ofert częściowych na jedną, kilka lub wszystkie części zamówienia. Przedmiot zamówienia został podzielony na następujące części: Część 1 - Urządzenie wielofunkcyjne typ 1 - A4 mono Część 2 - Urządzenie wielofunkcyjne typ 1 - A4 mono zespołowe Część 3 - Urządzenie wielofunkcyjne typ 2 - A4 kolor Część 4 - Urządzenie wielofunkcyjne typ 3 - A3 mono Część 5 - Urządzenie wielofunkcyjne typ 4 - A3 kolor 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający specyfikację techniczną sprzętu w podziale na poszczególne części zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ. 4. Celem umowy ramowej jest ustalenie warunków dotyczących zamówień (realizowanych na podstawie umów wykonawczych), jakie mogą zostać udzielone w okresie obowiązywania umowy ramowej wskazanym w Rozdz. IV SWZ. 5. Umowa ramowa (Załącznik nr 5 do SWZ) określa wszystkie warunki dotyczące realizacji dostaw oraz warunki wyboru Wykonawców, którzy zrealizują dostawy na rzecz Jednostek, spośród Wykonawców będących stroną umowy ramowej. 6. Realizacja zamówień odbywać się będzie sukcesywnie, w zależności od potrzeb Jednostek po złożeniu przez Jednostkę wniosku o zamówienie, uzyskaniu od Wykonawcy odpowiedzi na wniosek o zamówienie i wyborze Wykonawcy, który wykona dane zamówienie (procedura wykonawcza). 7. Wykaz Jednostek, które mogą udzielać zamówień objętych umową ramową lub na rzecz których udzielane mogą być zamówienia, stanowi Załącznik nr 8 do SWZ. 8. Zgodnie z art. 134 ust. 2 pkt 7) ustawy Pzp, Zamawiający wskazuje, że zawrze umowę ramową maksymalnie z pięcioma Wykonawcami (chyba, że oferty niepodlegające odrzuceniu złoży mniej Wykonawców), którzy uzyskają największą ilość punktów w ramach oceny ofert, na podstawie kryteriów określonych w SWZ oraz których cena oferty nie przekracza kwoty przeznaczonej na sfinansowanie umowy ramowej, z zastrzeżeniem, iż Zamawiający może dokonać zwiększenia tej kwoty. W przypadku, gdy bilans uzyskanych punktów będzie taki sam dla kilku Wykonawców, Zamawiający zawrze umowę ramową ze wszystkimi Wykonawcami. 9. Zamówienia udzielane będą Wykonawcom, z którymi zostanie zawarta umowa ramowa bez przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego na podstawie art. 314 ust. 1 pkt 1) ustawy Pzp: - w przypadku, gdy umowa ramowa zawarta zostanie z większą liczbą Wykonawców, - w przypadku, gdy umowa ramowa zostanie zawarta z jednym Wykonawcą, odpowiednio według następujących zasad: Jednostki każdorazowo zwrócą się do: - wszystkich Wykonawców będących stroną umowy ramowej – w przypadku, gdy umowa ramowa zostanie zawarta z większą liczbą Wykonawców, - Wykonawcy będącego stroną umowy ramowej – w przypadku, gdy umowa ramowa zostanie zawarta z jednym Wykonawcą z wnioskiem o zamówienie, którego wzór stanowi Załącznik nr 9 do SWZ. 10. Zamówienia realizowane będą na podstawie umów wykonawczych (Załącznik nr 5A do SWZ), w terminach określonych przez Jednostki, zgodnie z zasadami, o których mowa w Rozdz. II pkt 2.7 SWZ.
Vorherige Bekanntmachung390147-2025
Interne KennungWZP-421-6/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30232100 Drucker und Plotter
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30121100 Fotokopierer
5. Los
LosLOT-0001
TitelUmowa ramowa na dostawę urządzeń wielofunkcyjnych na rzecz sądów powszechnych (część 1)
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń wielofunkcyjnych typ 1 - A4 mono – dostawa w maksymalnej ilości sztuk: 2450. 2. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ. 3. Wykaz Jednostek, na rzecz których prowadzone jest postępowanie zawiera Załącznik nr 8 do SWZ.
Interne KennungWZP-421-6/2025 (część 1)
LosLOT-0002
TitelUmowa ramowa na dostawę urządzeń wielofunkcyjnych na rzecz sądów powszechnych (część 2)
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń wielofunkcyjnych typ 1 - A4 mono zespołowych – dostawa w maksymalnej ilości sztuk: 1820. 2. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ. 3. Wykaz Jednostek, na rzecz których prowadzone jest postępowanie zawiera Załącznik nr 8 do SWZ.
Interne KennungWZP-421-6/2025 (część 2)
LosLOT-0003
TitelUmowa ramowa na dostawę urządzeń wielofunkcyjnych na rzecz sądów powszechnych (część 3)
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń wielofunkcyjnych typ 2 - A4 kolor – dostawa w maksymalnej ilości sztuk: 800. 2. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ. 3. Wykaz Jednostek, na rzecz których prowadzone jest postępowanie zawiera Załącznik nr 8 do SWZ.
Interne KennungWZP-421-6/2025 (część 3)
LosLOT-0004
TitelUmowa ramowa na dostawę urządzeń wielofunkcyjnych na rzecz sądów powszechnych (część 4)
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń wielofunkcyjnych typ 3 - A3 mono – dostawa w maksymalnej ilości sztuk: 600. 2. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ. 3. Wykaz Jednostek, na rzecz których prowadzone jest postępowanie zawiera Załącznik nr 8 do SWZ.
Interne KennungWZP-421-6/2025 (część 4)
LosLOT-0005
TitelUmowa ramowa na dostawę urządzeń wielofunkcyjnych na rzecz sądów powszechnych (część 5)
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń wielofunkcyjnych typ 4 - A3 kolor – dostawa w maksymalnej ilości sztuk: 480. 2. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ. 3. Wykaz Jednostek, na rzecz których prowadzone jest postępowanie zawiera Załącznik nr 8 do SWZ.
Interne KennungWZP-421-6/2025 (część 5)