See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i montaż pierwszego wyposażenia – sprzętu komputerowego w ramach realizacji zadania inwestycyjnego pn.: „Rozbudowa Zespołu Szkół i Placówek Oświatowych w Skale – pierwsze wyposażenie – postępowanie powtórzone”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz montażem, rozładunek, wniesienie oraz uruchomienie pomocy dydaktycznych – sprzętu komputerowego dla Szkół i Placówek Oświatowych w Skale w ramach realizacji zadania inwestycyjnego pn.: „Rozbudowa Zespołu Szkół i Placówek Oświatowych w Skale – pierwsze wyposażenie”. 2. Przedmiot zamówienia będzie wykorzystywany do celów edukacyjnych w Zespole Szkół i Placówek Oświatowych w Skale. W związku z tym, zastosowanie ma stawka Vat, wymieniona w art. 83 ust. 1 pkt 26 lit. a) ustawy o podatku od towarów i usług z dnia 11 marca 2004r. (tj. Dz.U. z 2020r. poz. 106 ze zm.), w zakresie tego asortymentu stanowiącego przedmiot niniejszego zamówienia, którego dotyczy. 3. Wykonawca dostarczy przedmiot zamówienia do Zespołu Szkół i Placówek Oświatowych w Skale, ul. ks. Połetka 30, 32-043 Skała, własnym transportem oraz dokona wniesienia i montażu przedmiotu zamówienia własnymi zasobami i na własny koszt oraz na własną odpowiedzialność, w miejscu wskazanym przez Zamawiającego. 4. Wykonawca jest zobowiązany do dostarczenia fabrycznie nowego przedmiotu zamówienia, nienoszącego znamion użytkowania, wyprodukowanego z uwzględnieniem aktualnych technologii, wolnego od jakichkolwiek wad fizycznych i prawnych oraz zgodnego z wymogami określonymi w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia. 5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i warunki realizacji zawarte są w: a) projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących załącznik nr 8 do SWZ, b) opisie przedmiotu zamówienia, będącym załącznikiem nr 9 do SWZ, c) szczegółowej ofercie cenowej będącej załącznikiem nr 1 A do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 687452-2024
Interne Kennung: ZP.272.28.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: art. 138 ust. 4 ustawy Pzp
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30236000 Diverse Computerausrüstungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer, 30231300 Bildschirme, 42962000 Druck- und Grafikausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001