866438-2025 - Ergebnis
Niederlande – Feuerversicherungen – Brandverzekering Gemeente Bergen
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBrandverzekering Gemeente Bergen
BeschreibungHet betreft een brandverzekering (Uitgebreide gevaren) t.b.v. de gemeente Bergen. .
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66515100 Feuerversicherungen
5. Los
LosLOT-0000
TitelBrandverzekering t.b.v. gemeente Bergen
BeschreibungHet betreft een brandverzekering op basis van Uitgebreide gevaren.
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenDe Overeenkomst heeft een looptijd van drie jaar met een wederzijdse optionele verlenging van drie maal twaalf maanden.