See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa produktów leczniczych i środków kontrastowych dla Szpitala Joannitas w Pszczynie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w niniejszym postępowaniu jest: dostawa produktów leczniczych i środków kontrastowych dla Szpitala Joannitas w Pszczynie, zgodnie ze specyfikacją określoną w Załączniku nr 1 do SWZ (formularze cenowe), stanowiącymi szczegółowy opis przedmiotu zamówienia. Przedmiot zamówienia podzielony jest na 24 części.
Interne Kennung: ZP/39/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1: Preparaty do oczyszczania jelita przed zabiegami diagnostycznymi
Beschreibung: Preparaty do oczyszczania jelita przed zabiegami diagnostycznymi
Interne Kennung: Część 1: Preparaty do oczyszczania jelita przed zabiegami diagnostycznymi
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega, że podane Formularzu Cenowym ilości są wielkościami szacunkowymi i ich wskazanie nie zobowiązuje Zamawiającego do zakupu dostaw w podanych ilościach. Ilości te w szczególności są podstawą do skalkulowania ceny oferty Wykonawcy. Zamawiający może w zależności od potrzeb zmniejszyć lub zwiększyć o 30% ilość zamawianego asortymentu w odniesieniu do całkowitej jego ilości określonej szacunkowo w Formularzu Cenowym. Skorzystanie z prawa opcji określonego w zdaniu poprzedzającym odbywać się będzie poprzez przesłanie do Wykonawcy stosownego Zawiadomienia o skorzystaniu z przewidzianego zwiększenia zakresu umowy w razie, gdy określony w umowie zakres opcji podstawowej zbliża się do 100% zużycia (projekt zawiadomienia stanowi załącznik nr 1 do niniejszej umowy). Z tego tytułu Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia finansowe lub prawne. Okres obowiązywania umowy określony w ust. 1 może ulec wydłużeniu maksymalnie o sześć miesięcy, w razie zaistnienia nieprzewidzianych okoliczności, skutkujących niewykorzystaniem w okresie obowiązywania umowy minimalnego, 70% poziomu potrzeb Zamawiającego określonych szacunkowo w Formularzu Cenowym, o którym mowa w § 1 ust. 2 i ust. 3 niniejszej umowy. Skorzystanie z prawa opcji określonego w zdaniu poprzedzającym odbywać się będzie poprzez przesłanie do Wykonawcy stosownego Zawiadomienia o skorzystaniu z przewidzianego wydłużenia okresu realizacji umowy, w razie, gdy określony w umowie minimalny zakres opcji podstawowej nie został wykorzystany przed upływem terminu obowiązywania umowy (projekt zawiadomienia stanowi załącznik nr 2 do niniejszej umowy).
Los: LOT-0002
Titel: Część 2: Leki różne cz.I
Beschreibung: Leki różne cz.I
Interne Kennung: Część 2: Leki różne cz.I
Los: LOT-0003
Titel: Część 3: Heparyny drobnocząsteczkowe
Beschreibung: Heparyny drobnocząsteczkowe
Interne Kennung: Część 3: Heparyny drobnocząsteczkowe
Los: LOT-0004
Titel: Część 4: Środki kontrastowe stosowane do badania rezonansu magnetycznego
Beschreibung: Środki kontrastowe stosowane do badania rezonansu magnetycznego
Interne Kennung: Część 4: Środki kontrastowe stosowane do badania rezonansu magnetycznego
Los: LOT-0005
Titel: Część 5: Leki zwiotczające mięśnie
Beschreibung: Leki zwiotczające mięśnie
Interne Kennung: Część 5: Leki zwiotczające mięśnie
Los: LOT-0006
Titel: Część 6: Preparat żelaza podawany dożylnie
Beschreibung: Preparat żelaza podawany dożylnie
Interne Kennung: Część 6: Preparat żelaza podawany dożylnie
Los: LOT-0007
Titel: Część 7: Amoksycylina i inne
Beschreibung: Amoksycylina i inne
Interne Kennung: Część 7: Amoksycylina i inne
Los: LOT-0008
Titel: Część 8: Środki kontrastujące cz. I (tomografia)
Beschreibung: Środki kontrastujące cz. I (tomografia)
Interne Kennung: Część 8: Środki kontrastujące cz. I (tomografia)
Los: LOT-0009
Titel: Część 9: Albuminy
Beschreibung: Albuminy
Interne Kennung: Część 9: Albuminy
Los: LOT-0010
Titel: Część 10: Wapno sodowane
Beschreibung: Wapno sodowane
Interne Kennung: Część 10: Wapno sodowane
Los: LOT-0011
Titel: Część 11: Żel sterylny znieczulający miejscowo
Beschreibung: Żel sterylny znieczulający miejscowo
Interne Kennung: Część 11: Żel sterylny znieczulający miejscowo
Los: LOT-0012
Titel: Część 12: Paski do glukometrów
Beschreibung: Paski do glukometrów
Interne Kennung: Część 12: Paski do glukometrów
Los: LOT-0013
Titel: Część 13: Leki różne cz.II
Beschreibung: Leki różne cz.II
Interne Kennung: Część 13: Leki różne cz.II
Los: LOT-0014
Titel: Część 14: Leki stosowane w nadciśnieniu i cukrzycy
Beschreibung: Leki stosowane w nadciśnieniu i cukrzycy
Interne Kennung: Część 14: Leki stosowane w nadciśnieniu i cukrzycy
Los: LOT-0015
Titel: Część 15: Leki podawane doustnie
Beschreibung: Leki podawane doustnie
Interne Kennung: Część 15: Leki podawane doustnie
Los: LOT-0016
Titel: Część 16: Ampicylina i leki różne
Beschreibung: Ampicylina i leki różne
Interne Kennung: Część 16: Ampicylina i leki różne
Los: LOT-0017
Titel: Część 17: Leki do stosowania zewnętrznego
Beschreibung: Leki do stosowania zewnętrznego
Interne Kennung: Część 17: Leki do stosowania zewnętrznego
Los: LOT-0018
Titel: Część 18: Leki w postaci ampułek cz. I
Beschreibung: Leki w postaci ampułek cz. I
Interne Kennung: Część 18: Leki w postaci ampułek cz. I
Los: LOT-0019
Titel: Część 19: Alteplaza
Beschreibung: Alteplaza
Interne Kennung: Część 19: Alteplaza
Los: LOT-0020
Titel: Część 20: Czynniki krzepnięcia krwi
Beschreibung: Czynniki krzepnięcia krwi
Interne Kennung: Część 20: Czynniki krzepnięcia krwi
Los: LOT-0021
Titel: Część 21: Leki w postaci wlewów dożylnych
Beschreibung: Leki w postaci wlewów dożylnych
Interne Kennung: Część 21: Leki w postaci wlewów dożylnych
Los: LOT-0022
Titel: Część 22: Leki w postaci ampułek cz.II
Beschreibung: Leki w postaci ampułek cz.II
Interne Kennung: Część 22: Leki w postaci ampułek cz.II
Los: LOT-0023
Titel: Część 23: Środki kontrastujące cz.II
Beschreibung: Środki kontrastujące cz.II
Interne Kennung: Część 23: Środki kontrastujące cz.II
Los: LOT-0024
Titel: Część 24: Leki przeciwcukrzycowe i inne leki
Beschreibung: Leki przeciwcukrzycowe i inne leki
Interne Kennung: Część 24: Leki przeciwcukrzycowe i inne leki