See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zvýšení kybernetické bezpečnosti města Lovosice
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka vybraného SW a HW řešení pro splnění cílů projektu „Zvýšení kybernetické bezpečnosti města Lovosice“, reg. č.: CZ.31.2.0/0.0/0.0/23_093/0008380, financovaného prostřednictvím výzvy č. 41 „Kybernetická bezpečnost – obce“ Národního plánu obnovy. Součástí plnění jsou i služby spojené s dodávkou, instalací a konfigurací, nastavením a konsolidací pravidel a oprávnění spojených s předmětem dodávky a jeho budoucím provozem v technologickém prostředí zadavatele a zaškolení zaměstnanců (IT administrátorů) zadavatele. Dále je předmětem veřejné zakázky standardní záruční servis a podpora dodaného HW / SW řešení a případná další plnění související s výše uvedenou dodávkou v souladu s požadavky zadavatele uvedenými v zadávací dokumentaci. Předmět veřejné zakázky je rozdělen na části: Část 01: Ochrana sítě a perimetru Část 02: Antivir Část 03: Redundantní infrastruktura
Interne Kennung: LOVO-KBZ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48800000 Informationssysteme und Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72253200 Systemunterstützung, 30237000 Teile und Zubehör für Computer, 32424000 Netzwerkinfrastruktur, 50324100 Systemwartung, 48761000 Antivirensoftwarepaket, 48730000 Sicherheitssoftwarepaket, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 32420000 Netzausrüstung, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 48710000 Softwarepakete für die Datensicherung und -wiederherstellung, 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme, 72261000 Software-Unterstützung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Část 01: Ochrana sítě a perimetru
Beschreibung: Předmětem plnění v části 01 veřejné zakázky je dodávka a instalace řešení zahrnujícího firewall, switche, ověřovací autoritu, mobilní tokeny a řešení VPN s centrální správou. Součástí je dodávka a implementace všech zařízení, jejich konfigurace a vzájemná orchestrace v technologickém prostředí zadavatele. Další součástí je poskytnutí záruky, záruční a technické podpory výrobce na dobu 60 měsíců. Podrobná specifikace předmětu plnění je uvedena v Technické specifikaci a ve Smlouvě o dílo.
Interne Kennung: LOVO-KBZ-c01
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32424000 Netzwerkinfrastruktur, 30237000 Teile und Zubehör für Computer, 72253200 Systemunterstützung, 50324100 Systemwartung
Los: LOT-0003
Titel: Část 3: Redundantní infrastruktura
Beschreibung: Předmětem plnění v části 03 veřejné zakázky je dodávka a vybudování DR lokality a zabezpečení proti moderním hrozbám. V rámci modernizace, rozšíření a zabezpečení IT infrastruktury úřadu zadavatele je požadována dodávka technologických celků: A) Sběr a vyhodnocování logů a B) Modernizace zálohování a vybudování DR lokality vč. LAN infrastruktury, SW pro virtualizaci serverů a zálohovacího SW. Zadavatel na základě provedené analýzy dopadů vylučuje z plnění veřejné zakázky hardware od výrobců, kteří jsou uvedeni ve „Varování" NÚKIB ze dne 17. prosince 2018 3. září 2025 spisová značka 350-647/2025-E110-536/2018, č.j. 6159/2025-NÚKIB-E/3503012/2018-NUKIB-E/110“. Součástí je dodávka a implementace celého řešení dodávané infrastruktury. Další součástí je poskytnutí záruky, záruční a technické podpory výrobce na dobu 60 měsíců. Podrobná specifikace předmětu plnění je uvedena v Technické specifikaci a ve Smlouvě o dílo.
Interne Kennung: LOVO-KBZ-c03
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 48710000 Softwarepakete für die Datensicherung und -wiederherstellung, 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme, 72261000 Software-Unterstützung, 72253200 Systemunterstützung
Los: LOT-0002
Titel: Část 02: Antivir
Beschreibung: Předmětem plnění v části 02 veřejné zakázky je dodávka a nasazení nástroje pro ochranu 140 koncových stanic a 40 serverů před škodlivým kódem s rozšířenými možnostmi reakce na bezpečnostní incidenty (Endpoint Detection & Response – EDR nebo eXtended Detection & Response – XDR) na období 60 měsíců. Řešení musí být tvořeno jedním agentem instalovaným na koncových systémech a centralizovanou správou prostřednictvím jedné webové konzole umožňující komplexní administraci. Agent nesmí ke své funkci vyžadovat připojení do cloudu ani ke centrální správě za účelem poskytování ochrany proti škodlivému kódu. Součástí je dodávka a implementace celého řešení, jeho konfigurace a vzájemná orchestrace v technologickém prostředí zadavatele. Další součástí je poskytnutí záruky, záruční a technické podpory výrobce na dobu 60 měsíců. Podrobná specifikace předmětu plnění je uvedena v Technické specifikaci a ve Smlouvě o dílo.
Interne Kennung: LOVO-KBZ-c02
Haupteinstufung (cpv): 48761000 Antivirensoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48730000 Sicherheitssoftwarepaket, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 50324100 Systemwartung