2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa licencji oraz subskrypcji dla zintegrowanego systemu wykrywania incydentów bezpieczeństwa oraz zarządzania i wykrywania podatności
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa licencji oraz subskrypcji dla zintegrowanego systemu wykrywania incydentów bezpieczeństwa oraz zarządzania i wykrywania podatności. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku Nr 1 do projektowanych postanowień umowy – zwanym dalej „OPZ”. OPZ stanowi tajemnicę przedsiębiorstwa Zamawiającego w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (tekst jedn.: Dz. U. z 2022 r. poz. 1233, ze zm.). Warunki i sposób realizacji zamówienia zawarte są w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 3 do SWZ. Sposób dostępu do informacji, których Zamawiający nie może udostępnić na stronie internetowej prowadzonego postępowania z powodu ochrony poufnego charakteru tychże informacji oraz wymagania związane z ochroną ich poufnego charakteru. 1. W związku z tym, że OPZ stanowi tajemnicę przedsiębiorstwa Zamawiającego w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (tekst jedn.: Dz. U. z 2022 r. poz. 1233, ze zm.) przekazanie Wykonawcy OPZ będzie możliwe po złożeniu Zamawiającemu Zobowiązania do zachowania poufności, którego wzór stanowi Załącznik nr 4 do SWZ. – zwany dalej „Zobowiązaniem DZP” – podpisanego przez osobę należycie umocowaną do reprezentowania Wykonawcy, co Wykonawca zobowiązany jest wykazać przy składaniu Zobowiązania DZP w sposób wskazany w pkt 4.3 SWZ. Zobowiązanie DZP musi być sporządzone w postaci elektronicznej i złożone w formie elektronicznej, tj. w postaci elektronicznej i opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym. Zamawiający nie dopuszcza złożenia tego dokumentu w jakiejkolwiek innej formie, np. pisemnej. 2. OPZ zostanie przekazany Wykonawcy w formie zaszyfrowanego pliku za pośrednictwem Platformy. Hasło do zaszyfrowanego pliku zostanie przesłane Wykonawcy w formie wiadomości SMS, na wskazany przez Wykonawcę w Zobowiązaniu DZP nr telefonu komórkowego. 3. Sposób przekazania Wykonawcom OPZ, informacji poufnych lub informacji ściśle związanych z informacjami poufnymi, odnoszącymi się do treści OPZ oraz sposób składania przez Wykonawców wniosku o wyjaśnienie treści OPZ, a także Wykazu Licencji i dodatkowych funkcjonalności został szczegółowo określony w pkt 4.2-4.8 SWZ.
Interne Kennung: ZP/TBCB/83/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35120000 Überwachungs- und Sicherheitssysteme und -einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa licencji oraz subskrypcji dla zintegrowanego systemu wykrywania incydentów bezpieczeństwa oraz zarządzania i wykrywania podatności. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku Nr 1 do projektowanych postanowień umowy – zwanym dalej „OPZ”. OPZ stanowi tajemnicę przedsiębiorstwa Zamawiającego w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (tekst jedn.: Dz. U. z 2022 r. poz. 1233, ze zm.). Warunki i sposób realizacji zamówienia zawarte są w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 3 do SWZ
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme