See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług w zakresie wykonywania przeglądów okresowych wraz z opieką serwisową Discovery NM/CT 670.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie wykonywania przeglądów okresowych wraz z opieką serwisową Discovery NM/CT 670 dla Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie Wlkp. Sp. z o.o., ul. Dekerta 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, zakres rzeczowy, zawarty został w: a)Załączniku nr 2 do SWZ stanowiącym Formularz techniczno-cenowy (Opis przedmiotu zamówienia wraz z Załącznikiem cenowy). b)Załączniku nr 3 do SWZ – Projekt umowy. – stanowiących odpowiednio załączniki do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 728884-2025
Interne Kennung: DZPU.2632.61.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001