See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa usługa, polegająca na merytorycznym przeprowadzeniu 4 szkoleń 2-dniowych wraz z zapewnieniem sali szkoleniowej i usługą cateringową (przerwa kawowa i obiad) na potrzeby realizacji form wsparcia dla uczestników projektu pn. „Działania ośrodka adopcyjnego na rzecz dolnośląskich rodzin”. W podziale na 4 zadania.
Beschreibung: Zadanie 1 - Społeczne i psychologiczne skutki pobytu dziecka w placówce, które oczekuje na uregulowanie sytuacji prawnej. Różnice między instytucjonalną a rodzinną pieczą zastępczą; i/lub Zadanie 2 - Wsparcie rodzin zastępczych – jak wygląda rola koordynatora oraz z jakiego wsparcia może skorzystać rodzina zastępcza oraz będące pod jej opieką dzieci; i/lub Zadanie 3 - Budowanie systemowej współpracy na rzecz rozwiązywania problemów rodzin i ich dzieci – współpraca zespołów (sąd, kurator, asystent, koordynator rodzinnej pieczy zastępczej), skuteczna komunikacja, lokalne rozwiązania; i/lub Zadanie 4 - Opieka nad dzieckiem niepełnosprawnym. Dlaczego niektóre dzieci nie mogą wychowywać się w rodzinach zastępczych lub placówkach opiekuńczo-wychowawczych, tylko muszą skorzystać ze specjalistycznej opieki np. zakładu opiekuńczo-leczniczego czy domu pomocy społecznej.
Vorherige Bekanntmachung: 664888-2025
Interne Kennung: DOA-ZP.262.14.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamówienie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług o wartości powyżej 750 000 euro zgodnie z art. 359 pkt 1 ustawy Pzp.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80510000 Spezialausbildung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80500000 Ausbildung, 55120000 Sitzungs- und Konferenzdienstleistungen von Hotels, 55300000 Restaurant- und Bewirtungsdienste, 55130000 Sonstige Hotel-Dienstleistungen, 70220000 Dienstleistungen der Vermietung oder Verpachtung von eigenen Nichtwohnimmobilien
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1 - Społeczne i psychologiczne skutki pobytu dziecka w placówce, które oczekuje na uregulowanie sytuacji prawnej. Różnice między instytucjonalną a rodzinną pieczą zastępczą
Beschreibung: Projekt jest współfinansowany w ramach programu Fundusze Europejskie dla Dolnego Śląska na lata 2021-2027 z zakresu Osi Priorytetowej 7 Fundusze Europejskie na rzecz rynku pracy i włączenia społecznego na Dolnym Śląsku, Działanie 7.8 Wspieranie włączenia społecznego, Typ 7.8A Rozwój usług społecznych na rzecz rodziny oraz 7.8 typ B Rozwój usług społecznych na rzecz systemu pieczy zastępczej
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2 - Wsparcie rodzin zastępczych – jak wygląda rola koordynatora oraz z jakiego wsparcia może skorzystać rodzina zastępcza oraz będące pod jej opieką dzieci
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3 - Budowanie systemowej współpracy na rzecz rozwiązywania problemów rodzin i ich dzieci – współpraca zespołów (sąd, kurator, asystent, koordynator rodzinnej pieczy zastępczej), skuteczna komunikacja, lokalne rozwiązania
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie 4 - Opieka nad dzieckiem niepełnosprawnym. Dlaczego niektóre dzieci nie mogą wychowywać się w rodzinach zastępczych lub placówkach opiekuńczo-wychowawczych, tylko muszą skorzystać ze specjalistycznej opieki np. zakładu opiekuńczo-leczniczego czy domu pomocy społecznej.