2. Verfahren
Verfahren
Titel: Komplexní pozemkové úpravy v k.ú. Václavice u Hrádku nad Nisou
Beschreibung: Vytvoření návrhu komplexních pozemkových úprav v k. ú. Václavice u Hrádku nad Nisou („KoPÚ“) včetně provedení nezbytných zeměměřických činností určených pro obnovu katastrálního operátu; vyhotovení dokumentace pro zavedení výsledků KoPÚ do katastru nemovitostí. Předpokládaná výměra řešeného území je v katastrálním území (dále jen „k. ú.“) 1 477 ha. KoPÚ budou řešeny se zvláštním zřetelem na úpravu vodohospodářských poměrů, protierozních a protipovodňových opatření.
Interne Kennung: P22V00001739
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71250000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: V souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ sjednána vyhrazená změna závazku: jedenkrát za kalendářní rok je Zhotovitel oprávněn písemně požádat o navýšení jednotkových položkových cen pro ty části Díla, které dosud nebyly provedeny a s jejichž provedením Zhotovitel není v prodlení, a to za použití ročního indexu průměrné meziroční míry inflace vyjádřené přírůstkem průměrného ročního indexu spotřebitelských cen uveřejňovaného Českým statistickým úřadem pro uplynulý kalendářní rok. Zadavatel si v souladu s ustanovením § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje změnu dodavatele v průběhu plnění veřejné zakázky. Zadavatel však vyhrazenou změnu nemusí využít a může se rozhodnout provést nové zadávací řízení. Uplatnění vyhrazené změny dodavatele: a) Změnou dodavatele v případě ukončení smlouvy uzavřené s vybraným dodavatelem b) Změnou dodavatele v případě společné účasti dodavatelů Objednatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje možnost změny závazku ze Smlouvy způsobem a za podmínek uvedených v čl. 17 Smlouvy. Obsahem vyhrazené změny závazku je změna rozsahu Díla a s tím související změna Ceny Díla za skutečně realizovaný rozsah Díla při zachování jednotkových položkových cen uvedených v Položkovém výkazu – tzv. výhrada měření („Vyhrazená změna“)