See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa odbioru odpadów pokonsumpcyjnych ze stołówek wojskowych 6 WOG Ustka w 2026 roku.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Usługa odbioru odpadów pokonsumpcyjnych ze stołówek wojskowych 6 WOG Ustka w 2026 roku: Zadanie 1 – Usługa odbioru, transportu i unieszkodliwiania odpadów pokonsumpcyjnych – produktów ubocznych pochodzenia zwierzęcego kategorii 3, powstałych w związku z żywieniem żołnierzy na stołówkach wojskowych w 6 WOG Ustka i z terenu Centralnego Poligonu Sił Powietrznych Ustka; Zadanie 2 – Usługa odbioru, transportu i unieszkodliwiania odpadów pokonsumpcyjnych – produktów ubocznych pochodzenia zwierzęcego kategorii 3, powstałych w związku z żywieniem żołnierzy na stołówkach wojskowych w GZ Słupsk; Zadanie 3 – Usługa odbioru, transportu i unieszkodliwiania odpadów pokonsumpcyjnych – produktów ubocznych pochodzenia zwierzęcego kategorii 3, powstałych w związku z żywieniem żołnierzy na stołówkach wojskowych w GZ Lębork; Zadanie 4 – Usługa odbioru, transportu i unieszkodliwiania odpadów pokonsumpcyjnych – produktów ubocznych pochodzenia zwierzęcego kategorii 3, powstałych w związku z żywieniem żołnierzy na stołówkach wojskowych w GZ Czarne; Zadanie 5 – Usługa odbioru, transportu i unieszkodliwiania odpadów pokonsumpcyjnych – produktów ubocznych pochodzenia zwierzęcego kategorii 3, powstałych w związku z żywieniem żołnierzy na stołówkach wojskowych w GZ Chojnice.
Vorherige Bekanntmachung: 639356-2025
Interne Kennung: 65/WM/6WOG/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: zadanie 1
Beschreibung: Usługa odbioru, transportu i unieszkodliwiania odpadów pokonsumpcyjnych – produktów ubocznych pochodzenia zwierzęcego kategorii 3, powstałych w związku z żywieniem żołnierzy na stołówkach wojskowych w 6 WOG Ustka i z terenu Centralnego Poligonu Sił Powietrznych Ustka.
Interne Kennung: zadanie 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: ZAMAWIAJĄCY PRZEWIDUJE MOŻLIWOŚĆ SKORZYSTANIA Z PRAWA OPCJI w postaci zwiększenia ilości zamówienia podstawowego w ilości wskazanej w formularzu cenowym. Zamawiający uzależnia możliwość skorzystania z „prawa opcji” od posiadanych środków finansowych i zwiększonych potrzeb Zamawiającego w stosunku do prognozowanych ilości określonych w zamówieniu podstawowym. „Prawo opcji” obejmować będzie zwiększenie ilości asortymentu w uzasadnionych przypadkach.
Los: LOT-0002
Titel: zadanie 2
Beschreibung: Usługa odbioru, transportu i unieszkodliwiania odpadów pokonsumpcyjnych – produktów ubocznych pochodzenia zwierzęcego kategorii 3, powstałych w związku z żywieniem żołnierzy na stołówkach wojskowych w GZ Słupsk.
Interne Kennung: zadanie 2
Los: LOT-0003
Titel: zadanie 3
Beschreibung: Usługa odbioru, transportu i unieszkodliwiania odpadów pokonsumpcyjnych – produktów ubocznych pochodzenia zwierzęcego kategorii 3, powstałych w związku z żywieniem żołnierzy na stołówkach wojskowych w GZ Lębork.
Interne Kennung: zadanie 3
Los: LOT-0004
Titel: zadanie 4
Beschreibung: Usługa odbioru, transportu i unieszkodliwiania odpadów pokonsumpcyjnych – produktów ubocznych pochodzenia zwierzęcego kategorii 3, powstałych w związku z żywieniem żołnierzy na stołówkach wojskowych w GZ Czarne.
Interne Kennung: zadanie 4
Los: LOT-0005
Titel: zadanie 5
Beschreibung: Usługa odbioru, transportu i unieszkodliwiania odpadów pokonsumpcyjnych – produktów ubocznych pochodzenia zwierzęcego kategorii 3, powstałych w związku z żywieniem żołnierzy na stołówkach wojskowych w GZ Chojnice.
Interne Kennung: zadanie 5