2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Doposażenie OSP Wiślica w średni samochód ratowniczo-gaśniczy oraz sprzęt, wyposażenie do działań ratowniczych i przeciwpożarowych”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia obejmuje doposażenie OSP Wiślica w średni samochód ratowniczo-gaśniczy oraz sprzęt, wyposażenie do działań ratowniczych i przeciwpożarowych a w szczególności: 1) Zakup średniego samochodu ratowniczo-pożarniczy a napędem 4x4 uterenowiony podstawowe parametry: samochód fabrycznie nowy, silnik o mocy minimum 285 KM max 320 KM, kabina 6 osobowa w układzie miejsc 1+1+4, zbiornik wody o pojemności min. 2500 litrów max 4500 litrów, zbiornik środka pianotwórczego o pojemności min. 10% zbiornika wody, 2) Zakup sprzętu ciężkiego służącego ograniczeniu lub likwidacji zagrożenia dla środowiska - motopompa pożarnicza [podstawowe parametry wydajność maksymalna 1200 [dm3/min], wydajność nominalna (przy 2 bar) 450 [dm3/min]], - motopompa szlamowa [podstawowe parametry: moc (przy 3600 obr./min) 6,1 kW (8,4 KM)], - narzędzia hydrauliczne typu (zestaw składający się co najmniej z następujących urządzenie hydrauliczne akumulatorowe combi z dodatkowymi bateriami i ładowarką samochodową) 3) Zakup wyposażenia służącego ograniczeniu lub likwidacji zagrożenia - lanca gaśnicza - wąż W-52 (10 szt.) [średnica wewnętrzna [mm] 52, długość 20 m], - wąż W-75 (10 szt.) [średnica wewnętrzna [mm] 75, długość 20 m], - wąż W-25 (10 szt.) [średnica wewnętrzna [mm] 25, długość 20 m], - prądownica (4 szt.) [przepływ: 100-200-300-400 l/min], - agregat prądotwórczy [Moc max. 7,0 kVA (400V)/ 3,7 kVA (230V)], - wentylator oddymiający [dysza typu "pull-out", największy kąt nachylenia od -20 do + 20 °, odległości sprawienia od 2 do 7 m]. 4) Zakup ubrań/ sprzętu wysokiej specjalizacji: - ubrania żaroodporne (3 szt.) [części składowe: bluza wraz z kapturem i miejscem na aparat powietrzny; spodnie; osłona obuwia], - aparaty powietrzne z maskami oddechowymi (4 szt.) butlą kompozytową 6,8l/300 bar 4,6kg, - drabina strażacka ( 5,6/10 m dwuprzęsłowa, aluminiowa, wysuwna linka z podporami i hamulcem), - kombinezony do likwidacji błonkoskrzydłych - kamizelka asekuracyjna (2 szt.) - suchy skafander lodowo – ratowniczy (4 szt.) - zestaw do ratownictwa wodnego (rękawice, kominiarka, buty) (4 szt.)
Interne Kennung: OR.271.15.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35110000 Ausrüstung für Brandbekämpfung, Rettung und Sicherheit
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia obejmuje doposażenie OSP Wiślica w średni samochód ratowniczo-gaśniczy oraz sprzęt, wyposażenie do działań ratowniczych i przeciwpożarowych a w szczególności: 1) Zakup średniego samochodu ratowniczo-pożarniczy a napędem 4x4 uterenowiony podstawowe parametry: samochód fabrycznie nowy, silnik o mocy minimum 285 KM max 320 KM, kabina 6 osobowa w układzie miejsc 1+1+4, zbiornik wody o pojemności min. 2500 litrów max 4500 litrów, zbiornik środka pianotwórczego o pojemności min. 10% zbiornika wody, 2) Zakup sprzętu ciężkiego służącego ograniczeniu lub likwidacji zagrożenia dla środowiska - motopompa pożarnicza [podstawowe parametry wydajność maksymalna 1200 [dm3/min], wydajność nominalna (przy 2 bar) 450 [dm3/min]], - motopompa szlamowa [podstawowe parametry: moc (przy 3600 obr./min) 6,1 kW (8,4 KM)], - narzędzia hydrauliczne typu (zestaw składający się co najmniej z następujących urządzenie hydrauliczne akumulatorowe combi z dodatkowymi bateriami i ładowarką samochodową) 3) Zakup wyposażenia służącego ograniczeniu lub likwidacji zagrożenia - lanca gaśnicza - wąż W-52 (10 szt.) [średnica wewnętrzna [mm] 52, długość 20 m], - wąż W-75 (10 szt.) [średnica wewnętrzna [mm] 75, długość 20 m], - wąż W-25 (10 szt.) [średnica wewnętrzna [mm] 25, długość 20 m], - prądownica (4 szt.) [przepływ: 100-200-300-400 l/min], - agregat prądotwórczy [Moc max. 7,0 kVA (400V)/ 3,7 kVA (230V)], - wentylator oddymiający [dysza typu "pull-out", największy kąt nachylenia od -20 do + 20 °, odległości sprawienia od 2 do 7 m]. 4) Zakup ubrań/ sprzętu wysokiej specjalizacji: - ubrania żaroodporne (3 szt.) [części składowe: bluza wraz z kapturem i miejscem na aparat powietrzny; spodnie; osłona obuwia], - aparaty powietrzne z maskami oddechowymi (4 szt.) butlą kompozytową 6,8l/300 bar 4,6kg, - drabina strażacka ( 5,6/10 m dwuprzęsłowa, aluminiowa, wysuwna linka z podporami i hamulcem), - kombinezony do likwidacji błonkoskrzydłych - kamizelka asekuracyjna (2 szt.) - suchy skafander lodowo – ratowniczy (4 szt.) - zestaw do ratownictwa wodnego (rękawice, kominiarka, buty) (4 szt.) Uwaga ! W formularzu oferty należy podać: producenta podwozia, typ i model podwozia, rok produkcji, moc i normę emisji spalin.