2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ogłoszenie o zamiarze bezpośredniego zawarcia umowy o świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego
Beschreibung: Bezpośrednie zawarcie umowy o świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego na podstawie art. 22 ustawy o publicznym transporcie zbiorowym. 1) Rodzaj transportu: Publiczny transport zbiorowy – transport drogowy (autobusowy) 2) Obszar objęty przedmiotem zamówienia: Gmina Krynica-Zdrój 3) Miejsce świadczenia usługi (linie komunikacyjne): - Zawodzie – Reymonta – Czarny Potok Pętla; - Czarny Potok Pętla – Źródlana – Stara Droga Gazownia – Słotwiny; - Słotwiny – Gondola; - Gondola – Słotwiny; - Słotwiny – Czarny Potok Pętla; - Czarny Potok Pętla – Słotwiny; - Słotwiny – Reymonta – Gondola; - Gondola – Reymonta – Zawodzie; - Zawodzie – Reymonta – Gondola; - Gondola – Hajduczek – Słotwiny; - Gondola – Źródlana – Słotwiny; - Słotwiny – Źródlana – Gondola; - Gondola – Szkolna – Słotwiny; - Słotwiny – Źródlana – Gondola; - Gondola – Jakubik – Mochnaczka Niżna – Czyrna – Piorunka; - Piorunka – Berest – Krzyżówka – Słotwiny; - Słotwiny – Hajduczek – Źródlana – Gondola; - Zawodzie – Krzyżówka – Berest – Polany Tartak; - Polany – Berest – Piorunka – Czyrna – Mochnaczka – Jakubik – Pułaskiego – Źródlana – Czarny Potok Pętla – Reymonta – Zawodzie; - Zawodzie – Reymonta – Czarny Potok Pętla – Źródlana – Szkolna – Hajduczek – Jakubik – Stara Droga; - Stara Droga – 1000 lecia – Źródlana – Czarny Potok Pętla – Reymonta – Zawodzie; - Zawodzie – Reymonta – Czarny Potok Pętla – Źródlana – Stara Droga; - Zawodzie – Reymonta – Czarny Potok Pętla – Źródlana – 1000 lecia – Stara Droga; - Stara Droga – 1000 lecia – Szkoła – Źródlana – Czarny Potok Pętla – Reymonta – Zawodzie; - Zawodzie – Reymonta – Czarny Potok Pętla – Hajduczek – Stara Droga Gazownia; - Stara Droga Gazownia – Źródlana – Reymonta – Zawodzie; - Gondola – Źródlana – Hajduczek – Tylicz Rynek; - Tylicz Rynek – Hajduczek – Jakubik – Gondola; - Gondola – Jakubik – Hajduczek – Tylicz Rynek; - Tylicz Rynek – Hajduczek – Gondola; - Gondola – Hajduczek – Tylicz Rynek; - Gondola – Reymonta – Źródlana – Słotwiny; - Słotwiny – Hajduczek – Jakubik – Szkolna – Czarny Potok Pętla – Reymonta – Zawodzie; - Gondola – Czarny Potok Pętla – Krzyżówka – Mochnaczka Wyżna – Mochnaczka Niżna – Tylicz – Muszynka; - Muszynka – Tylicz Rynek – Hajduczek Gondola; - Gondola – Czarny Potok Pętla – Hajduczek – Krzyżówka – Mochnaczka Wyżna – Mochnaczka Niżna – Tylicz – Muszynka; - Muszynka – Tylicz Rynek – Pułaskiego – Zawodzie; - Zawodzie – Reymonta – Czarny Potok Pętla – Jakubik – Mochnaczka – Czyrna – Piorunka; - Piorunka – Berest – Polany Tartak – Berest – Krzyżówka – Zawodzie; - Zawodzie – Reymonta – Czarny Potok Pętla – Źródlana – Krzyżówka – Berest – Polany Tartak; - Polany Tartak – Berest – Piorunka – Czyrna – Mochnaczka Niżna – Jakubik – Czarny Potok Pętla – Reymonta – Zawodzie; - Zawodzie – Reymonta – Czarny Potok Pętla – Jakubik – Mochnaczka – Czyrna – Piorunka – Berest – Polany; - Polany – Berest – Krzyżówka – Gondola; - Gondola – Krzyżówka – Berest – Polany Tartak; - Polany – Berest – Krynica Piłsudskiego – Krynica Kraszewskiego – Zawodzie; - Zawodzie – Krynica Piłsudskiego – Krzyżówka – Berest – Polany; - Polany – Berest – Mochnaczka Wyżna – Mochnaczka Niżna – Tylicz Szkoła; - Tylicz Szkoła – Muszynka – Tylicz – Mochnaczka Niżna – Mochnaczka Wyżna – Berest – Piorunka – Czyrna – Piorunka; - Piorunka – Berest – Polany Tartak – Berest – Krzyżówka – Zawodzie; - Zawodzie – Reymonta – Czarny Potok Pętla – Źródlana – Krzyżówka – Berest – Polany Tartak; - Zawodzie – Reymonta – Czarny Potok Pętla – Jakubik – Czyrna – Piorunka – Berest – Polany; - Polany – Berest – Piorunka – Czyrna – Mochnaczka Niżna – Tylicz – Muszynka – Tylicz; - Tylicz Szkoła – Mochnaczka Niżna – Mochnaczka Wyżna – Mochnaczka Niżna – Tylicz Szkoła; - Tylicz Szkoła – Muszynka – Tylicz – Mochnaczka Niżna – Mochnaczka Wyżna – Czyrna – Piorunka – Czyrna – Piorunka – Berest – Polany; - Polany – Berest – Krynica Piłsudskiego – Krynica Kraszewskiego – Zawodzie; - Zawodzie – Reymonta – Czarny Potok Pętla – Hajduczek – Jakubik – 1000 lecia; - 1000 lecia – Czarny Potok Pętla; - Czarny Potok Pętla – Słotwiny; - Słotwiny – Źródlana; - Źródlana – 1000 lecia; - 1000 lecia – Hajduczek – Jakubik; - Jakubik – Stara Droga Gazownia – Słotwiny Pętla; - Słotwiny – 1000 lecia – Źródlana; - Źródlana – Zawodzie; - Zawodzie – Reymonta – Czarny Potok Pętla – 1000 lecia – Stara Droga Gazownia; - Stara Droga Gazownia – Czarny Potok Pętla; - Czarny Potok Pętla – Reymonta – Zawodzie; - Zawodzie – Reymonta – Czarny Potok Pętla; - Czarny Potok Pętla – Hajduczek – Tylicz Rynek; - Tylicz Rynek – Hajduczek – Czarny Potok Pętla; - Czarny Potok Pętla – Źródlana – Hajduczek – Słotwiny; - Czarny Potok Pętla – Jakubik – Słotwiny; - Słotwiny – Źródlana – Czarny Potok Pętla; - Czarny Potok Pętla – Źródlana – Słotwiny; - Słotwiny – Źródlana – Czarny Potok Pętla; - Czarny Potok Pętla – Reymonta – Zawodzie; - Słotwiny – Jakubik – Źródlana – Czarny Potok Pętla; - Zawodzie – Reymonta – Czarny Potok Pętla – Źródlana – Hajduczek – Słotwiny.
Interne Kennung: IiM.7243.4.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001